г. Ананьев, Одесская область
28
нбр 2018

Відбулась чергова 25 сесія

На сторінці Ананьївської районної адміністрації у фейсбук повідомлено про те, що 28 листопада 2018 року, голова районної державної адміністрації Ганна Карпова та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у засідання 25 чергової сесії районної ради VІІ скликання. Зазначу, що попередні засідання скликалися 26 жовтня 2018 року та 08 листопада 2018 року, але більшість депутатів не з’являлися на сесію. 

У роботі сесії взяли участь 18 депутатів з 34 обраних, а саме: БПП – 8, політичної партії «Наш край» - 3, НП – 3, Радикальної партії О.Ляшка – 2, ОпБ – 1, БЮТ – 1. 

На порядок денний сесії було винесено наступні питання:

1. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 року № 192 -VІІ «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунального підприємства «Редакції газети «Вісті Ананьївщини» до правонаступника ТОВ «Редакції газети «Вісті Ананьївщини».

3. \Про внесення змін до Розділу 3 Додатку №1 до рішення районної ради від 22.06.2007 року № 92-V «Про майно спільної власності територіальних громад сіл та міста Ананьєва, управління яким здійснює районна рада».

4. Про внесення змін до рішення Ананьївської районної ради від 15.12.2016 року № 104-VІІ «Про затвердження районної цільової Програми «Здоров’я 2014 – 2018 роки» по Ананьївському району.

5. Про внесення змін і доповнень до Програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів національного архівного фонду на 2016 -2019 роки.

6. Про внесення змін до районної Програми забезпечення режимно-секретної діяльності Ананьївської районної державної адміністрації на 2018 рік.

7. Про внесення змін до районної Програми підтримки діяльності Ананьївської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України на 2016-2020 роки.

8. Про затвердження районної цільової Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Ананьївському районі та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьївської районної ради на 2019 – 2021 роки.

9. Про затвердження районної цільової програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2019-2021 роки.

10. Про затвердження районної цільової Програми сприянню функціонування Центру надання адміністративних послуг Ананьївської районної державної адміністрації на 2019-2020 роки».

11. Про затвердження проекту «Районної програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів на період 2019-2020 років».

12. Про надання дозволу на списання основних засобів комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня».

13. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів комунальної установи «Ананьївська центральна районна лікарня» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Ананьївська центральна районна лікарня» Ананьївської районної ради.

14. Про призначення головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Ананьївська центральна районна лікарня» Ананьївської районної ради.

15. Про встановлення надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьївської районної ради Ченчику В.І.

16. Про затвердження актів приймання-передачі архівних справ Ананьївського РБТІ.

17. Про звільнення Козачинської Н.М. з посади начальника Ананьївського РБТІ.

18. Про виконання рішення Балтського районного суду Одеської області від 20.01.2017 року в частині поновлення Рачкової Л.І. на роботі на посаді начальника Ананьївського РБТІ.

19. Про виконання рішення Балтського районного суду Одеської області від 20.01.2017 року в частині відшкодування Рачковій Л.І. компенсації.

20. Про преміювання голови районної ради.

21. Про преміювання заступника голови районної ради.

Різне

На початку засідання голова районної ради Валентин Мокряк запропонував присутнім включити до порядку денного ще 2 питання, а саме: 

- Про затвердження районної цільової програми призову громадян України на строкову військову службу, службу за контрактом та забезпечення заходів територіальної оборони в Ананьївському районі на 2018-2021 роки;

- Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 21.12.2017 року № 200-VІІ «Про затвердження районної програми «Підтримки хореографії та розвитку спортивних бальних танців в Ананьївському районі на 2018-2022 роки».

У зв’язку із тим, що більшість питань порядку денного були розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради, депутати підтримали рішення про їх прийняття одноголосно.

Під час виступу, на якому наполягли ряд депутатів, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Станіслава Платонова, депутат районної ради Давид Найфлейш висловив ряд критичних зауважень щодо роботи служби у справах дітей райдержадміністрації. Його підтримала депутат Валентина Мудрик, яка запропонувала на наступній сесії районної ради внести до порядку денного сесії та заслухати інформацію про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації.

Таким чином, незважаючи на те, що по суті підняті питання абсолютно різняться, підсумки голосування з питання порядку денного, а саме: Про затвердження районної цільової програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2019-2021 роки, наступні: «За» - 17, «Проти» - 0, «Утримався» - 1. Рішення не прийнято.

Перед розглядом питання «Про встановлення надбавки до посадового окладу за складність, напруженість у роботі головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Ананьївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ананьївської районної ради Ченчику В.І.» депутат від БЮТ Негруца Н.П. залишила засідання і тому рішення не було прийнято.

Головуючим було оголошено перерву. Після перерви до зали вернулися всі депутати, що зареєструвалися на початку сесії і продовжили роботу.

З питань:

- Про виконання рішення Балтського районного суду Одеської області від 20.01.2017 року в частині поновлення Рачкової Л.І. на роботі на посаді начальника Ананьївського РБТІ.

- Про виконання рішення Балтського районного суду Одеської області від 20.01.2017 року в частині відшкодування Рачковій Л.І. компенсації.

- Про преміювання голови районної ради.

- Про преміювання заступника голови районної - ради рішення прийняті не були у зв’язку з тим, що ряд депутатів утримались під час голосування.

По завершенні розгляду питань порядку денного, виступив депутат Володимир Сєдов, який запропонував підтримати Депутатські запити депутатів Жеребківської сільської ради, в яких вони звертаються з проханням до в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Кравцова Є.П. щодо відновлення зупинки потягу № 271/272 Одеса-Харків-Одеса, ввести зупинку потягу № 120 Запоріжжя-Львів-Запоріжжя по залізничній станції Жеребкове, розглянути можливість призначення цілорічного потягу Одеса-Черкаси(Знам’янка)-Одеса та включення до порядку денного наступних сесій Ананьївської, Балтської, Любашівської, Врадіївської (Миколаївська обл.) районних рад питання підтримки депутатами рад даних запитів.