г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Правопорядок забезпечено
21
май 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Правопорядок забезпечено

Залишились останні дні передвиборчої кампанії президентських виборів в Україні. Міліція Ананьївщини проводить свою роботу в даному напрямку, що стосується забезпечення охорони громадського порядку.

Зважаючи на збільшення кількості дільниць, порівняно з минулими виборами, зросла потреба в кількості осіб, залучених до охорони порядку. З даного приводу начальник Ананьївського райвідділу міліції Ігор Лещенко зустрівся з пенсіонерами ОВС та, враховуючи їх досвід і компетентність, звернувся з проханням допомогти «молодому поколінню». На зустрічі з сільськими головами Ананьївського району заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки місцевої міліції Володимир Положенко виступив зі зверненням залучити до забезпечення правопорядку громадськість. Певні жителі міста та району проявили громадянську позицію та зголосилися допомагати працівникам міліції підтримувати безпеку на дільницях.

21 травня Ігор Лещенко на черговій оперативній нараді Ананьївської РДА відзвітував про готовність правоохоронців до забезпечення порядку в районі. «Всі працівники міліції нестимуть службу з табельною вогнепальною зброєю та спецзасобами. З особовим складом проведено інструктаж щодо заходів безпеки та дій під час виборчого процесу на виборах Президента України» – зазначив І.В. Лещенко.

Володимир Положенко, заступник начальника відділу – начальник міліції громадської безпеки Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, полковник міліції