г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «Не чисті на руку» родичі та друзі
28
окт 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

«Не чисті на руку» родичі та друзі

До райвідділу звернулася жителька с. Ананьїв Перший, повідомивши про крадіжку грошей з її будинку. У ході проведення досудового розслідування встановлено, що пізнім вечором дві неповнолітні дівчини, одна з яких являється онучкою потерпілої, проникли через незачинені двері до будинку й викрали 400 грн. Зважаючи та досягнення дівчатами чотирнадцятирічного віку, вони нестимуть кримінальну відповідальність за 3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Жителька с. Жеребкове повідомила про крадіжку з її домоволодіння. У ході проведення розслідування встановлено, що до кримінального правопорушення причетний вісімнадцятирічний місцевий житель. Користуючись великодушністю жінки, яка ділилась по-приятельськи з юнаком шматком хліба, він викрав пару велосипедних коліс, про що нині зізнався.

До юнака – мешканця с. Жеребкове, завітала приятелька, щоб обмінятися музикою для мобільних телефонів. Через деякий час юнак у присутності дівчини зателефонував матері та повідомив, що йде на спортивний майданчик, а телефон залишає вдома, щоб не пошкодити, після чого провів гостю та покинув будинок. Приятелька, вподобавши новенький «Lenovo», проникла до оселі та викрала його. На даний час дівчина зізналась у скоєному. Слідчим відділенням порушено кримінальне провадження.   

 

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області