г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Міліціонери проводять профорієнтаційні бесіди з школярами
25
сен 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Міліціонери проводять профорієнтаційні бесіди з школярами

Розпочався новий навчальний рік. Найбільш відповідальним він є для тих юнаків та дівчат, які востаннє почули перший дзвінок на святковій лінійці. Промайне рік й одинадцятикласники змушені будуть обирати свій життєвий шлях – професію.

З цієї нагоди працівники Ананьївської міліції завітали до випускників міських шкіл, щоб запропонувати молоді вступити у 2015 році на навчання до вищих навчальних закладів МВС України. «Профорієнтаційну бесіду з учнями необхідно провести заздалегідь, так як процес вивчення кандидата та оформлення особової справи для вступу до ВНЗ МВС клопіткий, трудоємний і займає більше місяця, адже вимоги до абітурієнта такі ж як і при працевлаштуванні в органи внутрішніх справ.» – зазначає начальник сектора кадрового забезпечення Анна Вакарчук.

Під час бесіди міліціонери роз’яснили учням вимоги до вступу. Передусім, це фізична та психологічна готовність, наявність повної середньої освіти, своєчасна реєстрація та успішне проходження тестування в регіональних центрах оцінювання якості освіти. При цьому викладачі  навчальних закладів наголошували на здобутті достатнього багажу знань та високих оцінок для успішної здачі іспитів.

Найактивніших учасників бесіди – учнів міської школи-інтернату, які прибули з Луганської області, хвилювало питання житлових та побутових умов під час навчання. Правоохоронці запевнили юнаків, що на період навчання курсанти забезпечуються житлом, харчуванням, форменим одягом, а після закінчення ВУЗу – робочим місцем та розпочинають свою практичну діяльність у званні «лейтенант міліції». 

         

Окремо доповідачі зупинились на питанні працевлаштування в ОВС, адже за новими правилами прийому на службу, крім основних вимог щодо фізичної підготовки, відсутності компрометуючих матеріалів, досить мати повну середню освіту та досягти вісімнадцятирічного віку. Тобто, проходження строкової служби в Збройних Силах України – не є обов’язковим. Дану підготовку кандидати на службу проходитимуть в начальних центрах при МВС.

Для більш детальних роз’яснень з приводу працевлаштування та вступу на навчання кадровики запросили учнів до райвідділу (м. Ананьїв, вул. Незалежності, 41), де зможуть поспілкуватися та вислухати кожного.

Анна Твердохліб,

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області