г. Ананьев, Одесская область
В Украине102 Інформує → Голову Ананьївської Другої сільської ради та депутата Ананьївської районної ради притягнуто до відповідальності
26
май 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Голову Ананьївської Другої сільської ради та депутата Ананьївської районної ради притягнуто до відповідальності

Під час несення служби з забезпечення публічного порядку біля будівлі Ананьївської районної адміністрації до правоохоронців звернувся член Громадської ради при Одеській обласні державній адміністрації Ігор Чорний  та повідомив, що мешканець с. Долинське – депутат Ананьївської районної ради Синіка Сергій Васильович керує своїм автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, провокує оточуючих, демонструючи непристойні жести.

Інспекторами Котовського відділу поліції ГУНП в Одеській області було зупинено вказаний автомобіль, в якому крім власника, перебував голова Ананьївської другої сільської ради Переман Андрій Георгійович.

Синіка С.В. категорично відмовився надати будь-які документи. Чоловіки, маючи явні ознаки сп’яніння, смикали правоохоронців за формений одяг, на зауваження та законні вимоги працівників поліції припинити свої дії не реагували, намагалися втекти. Факт зупинки автомобіля та дій громадян зафіксовано відео зйомкою.

 

До вказаних громадян було застосовано заходи фізичного впливу, доставлено до Ананьївського відділення поліції.

 

В даний час Синіку С.В. та Переман А.Г. направлено до Ананьївської центральної районної лікарні для проведення медичного огляду на стан сп’яніння, видано направлення на предмет встановлення факту ушкодження здоров’я. Відносно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за статтями 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції), 178 (поява у громадських місцях у п'яному вигляді), 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.   

 Юрій Тищенко, начальник Ананьївського відділення поліції