г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Своє слово мусять сказати громади
11
янв 2021

Своє слово мусять сказати громади

Чи не найбільшим сюрпризом від чільної влади, яким вона "здивувала" населення країни на початку нового року, стали нові тарифи на електроенергію та газ. Ось коли люди відчули "турботу" про власні гаманці! На фоні локдауну це стало випробуванням терпіння та можливостей народу.

своє слово мусять сказати громади і захистити своїх громадян від свавілля

Але не можна забувати про те, що терпець - не безрозмірний. Тим паче, що у свій час люди прокладали газові мережі власним коштом - обділяючи себе в чомусь важливому, економлячи на усьому, споживачі йшли на цей крок, аби згодом мати в оселі блакитне паливо.

І раптом виявляється, що вони комусь ще й залишилися винні! За своє ж власне майно!

Питання тарифів та непомірної плати по них не може пройти осторонь моєї уваги - як голови Ананьївської громади і просто як людини. Тому зараз фахівці вивчають всі юридичні аспекти стосовно власності газових мереж, правомірність підвищення тарифів. Є всі передумови, аби визнати газові мережі на території Ананьївщини власністю громади. Основа нашої держави, її сила і міць - люди. Негоже створювати їм злиденні умови та ставити їх на межу виживання там, де держава може дати якісь послаблення. Якщо вона відмовляється та йде на поводу в олігархів - то своє слово мусять сказати громади і захистити своїх громадян від свавілля.

Тіщенко перший крок

Запит Ситнику

Юрій Тіщенко