г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Щасливий не той, хто отримує подарунок, а той, хто його дарує
30
дек 2017

Щасливий не той, хто отримує подарунок, а той, хто його дарує

"Щасливий не той, хто отримує подарунок, а той, хто його дарує"- наголосив голова Одеської міської організації ПП "Український Дім" Євген Борисович Глущенко.

Напередодні новорічних та різдвяних свят, команда ОМО ПП «Український дім» знову завітала до школи-інтернату I-III ст. у м. Ананьїв Одеської області.

Будучи настільки зворушені нашою першою зустріччю минулого разу, сьогодні ми просто не змогли пройти повз радісні усмішки цих діток, які так очікують подарунки.

Кожен, з майже 200 учнів, отримали солодкі новорічні подарунки, спортивні атрибути, іграшки, більше 30 шкільних класичних костюмів для хлопчиків, а також теплі речі, засоби особистої гігієни та фрукти.

Ми вдячні за святковий концерт, який підготували вихованці та викладачі школи-інтернату. Це насправді зворушливо бачити радісні обличчя осяяні щирими усмішками. Ці діти вже встигли стати нашими друзями.

Також, голова Глущенко Є. Б. подякував членам Одеської міської організації ПП "Український Дім" за допомогу та організацію такого чудового свята для цих дітей.

Іще раз дякуємо за теплу зустріч та щирі посмішки у поєднанні з радісними емоціями та добрими серцями!!!

Зробимо разом нашу країну кращою! Слава Україні!

Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям Допомога дітям