г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Вітання медикам Ананьївщини
19
июн 2016

Вітання медикам Ананьївщини

Сердечні вітання шановним медикам Ананьївщини.

Койчев Анатолій Степанович

Є такий вислів: "Для того, щоб бути лікарем, необхідно ним народитися". Хто вони, ті, до яких ми звертаємось у самі складні моменти нашого життя? Телефонний номер "103" завжди незмінний, його знають навіть діти.

В цьому місяці, а саме 19 червня, всі медичні працівники відзначають своє професійне свято - День медичного працівника. Традиційно медики Ананьївського району зібралися в поліклінічному відділенні центральної районної лікарні. Піднесено-схвильовані та дуже гарні, люди в білих халатах, приймали вітання від керівництва району та своїх керівників-колег.

Звертаючись до присутніх голова районної державної адміністрації Дмито Маковейчук висловив слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. "Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя вам, вашим рідним і близьким.

Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!", - побажав Дмитро Сергійович. Приєднався до привітання і голова районної ради Валентин Мокряк, який подякував усім за таку нелегку, але таку потрібну роботу. "Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята прийміть низький уклін за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям", - наголосив Валентин Анатолійович.

Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям

Звернулися зі словами вітань до присутніх, також, головний лікар КУ "Ананьївська центральна районна лікарня" Анатолій Койчев, заступник головного лікаря В'ячеслав Глізнуца, головний лікар КЗ "Ананьївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Валерій Ченчик, голова профспілкової організації Віктор Піщанський. Кращим медичним працівникам було вручено Грамоти від керівництва району та керівників медичних установ.

А, на останок, працівники районного Будинку культури та солісти танцювального колективу "Юність" подарували гарний концерт.