г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Я не плодю ворогів
19
окт 2018

Я не плодю ворогів

Шановні друзі ! Голови сіл , секретарі, депутати , керівники сільгосп підприємств , просто порядні люди !

Звісно що я знаю що боротись зі злом яке десятиліттями грабувало , знищувало наш район не будуть сидіти мовчки тому вони розпочали проти мене інформаційну війну !

Як Ви знаєте на представлені Г. Карпової головою РДА я назвав їх зграєю мародерів що грабують наше місто Ананьїв і район ! Да я звинувачую Колойденка у зловживаннях у відділі освіти району , де працювала комісія , де йшли перевірки по результатам якої голова ОДА М. Стєпанов вимагає звільнення Колойденка ! Да я звинувачую міського голову Павла Маковецького в авантюризмі і розкраданні наших грошей ! І маю на те усі підстави ! Да я звинувачую Давида Найфлеша у тому що він приймав і досі приймає участь у призначенні на посади тих людей які потім усе розкрадали а потім замітали сліди ! Да я звинувачую А. Продана в участі у злочинній групі яка сім років його роботи на посаді керівника фінансового управління виділяла гроші бюджету туда де вони легко зникали , згадаймо лише схему по якій отримав мільйон Маковецький , які у свою чергу перетворились у два кіло макулатури ! І таких єпізодів і дійових персон достатньо !

Отже шановні друзі ! Якщо їм нічим відповісти , то роблять так як у них усе життя виходило , просто звонять посадовцям у село і кажуть ; Ботнар казав що ви безтолкові , злодії та інше ( сьогодні був такий випадок ) ! А три дні тому Давид мені каже мої робочі казали .

То ж якщо Вам телефонуватимуть то ви одразу запитуйте чи зможуть вони повторити теж саме у присутності Ботнара !

Я не плодю ворогів , з рештою крадіїв не так багато і персонажі усім відомі . Я завжди обговорюю з людиною проблеми і роблю зауваження з пропозицією усунути проблему , лише коли посадовець ігнорує і знахабніло продовжує красти тоді я звертаюсь до громади і відповідних органів !

До чесних та порядних ніяких притензій не маю і не хочу мати ! Ну і покинути розпочату боротьбу не можу , не за те люди життя віддають , щоб я ліниво спочивав склавши руки !

Слава Україні !

А. Ботнар