г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Юрій Орлов: Про Ананьївських можновладців
14
май 2017

Юрій Орлов: Про Ананьївських можновладців

Нещодавно на простори фейсбуку потрапив обмін люб’язностями між ветераном АТО, відомим в районі громадським та політичним діячем Андрієм Ботнаром та першим заступником Голови Ананьївської РДА Ганни Карпової. Не буду переповідати весь текст публікації Андрія та відповіді на це Ганни, кому цікаво той може її сам перечитати та проаналізувати, але одним з пунктів там було висвітлено річний дохід від заробітної плати пані Карпової який становить за 2016 рік майже 200000 грн. Звичайно для нашого депресивного міста, де працююче населення мало коли отримувало в 2016 році навіть 1500 грн. в місяць така сума є незрозумілою, люди не можуть зрозуміти за що ця людина отримує таку платню… До речі, після виходу публікації по місту поповзли плітки на шталт того, а скільки ж тоді отримує Маковейчук. Можу вас запевнити, що голова отримує поменше пані Карпової. Кому цікаво той може ознайомитись з його декларацією.

Але як вияснилося пані Карпова не одна така в нашому місті на кого нападають гроші. Так Ананьївський прокурор Кучерявий І. А. декларує за 2016 рік 207808грн.!!! Виникає питання, за які такі заслуги цей пан отримує такі гроші, за що така шана? Давайте знайомитись з цим суб’єкт юридичних правовідносин. В Ананьїв він був призначеним в 2010 році, після приходу до влади В.Ф.Януковича, із розмов в прокуратурі області спеціалістом є никудишнім, не знали як збутися, відправили в Ананьїв. Що ми маємо на сьогоднішній день від горе-юриста Кучерявого: основний час проводить в Одесі, на робоче місце в Ананьїві, в кращому випадку може з’явитися в середині тижня і то, максимум, на один, два дні, щоб порозрулювати шкурні питання та зібрати данину з підконтрольних йому суб’єктів. На третій дільниці міста, білим днем розбирався корівник який знаходиться на розпайованих землях, що є в користуванні Шевченка О.П., за сигналом небайдужих городян та громадських діячів, поліцією було затримано зловмисників разом з автотранспортом та автокраном, складено відповідні папери результат – Кучерявий відмовив в арешті затриманої техніки, зверніть увагу не суд, а прокурор блокує справу на порозі до суду. Відкрито кришує випал древісного вугілля в селі Байтали, де на територіях лісгоспу цілодобово працює міні завод по переробці деревини в вугілля, з подальшим вивозом його для реалізації за кордон.

В прокуратурі є готова справа по М. Балану яка вже давно повинна була потрапити до суду, але Кучерявий блокує цей процес. Має дуже теплі стосунки з місцевим олігархом Д. В. Найфлєйшом, ходить в підконтрольний Давиду Найфлєйшу ресторан « Тилігул» на сніданок, обід та вечерю, звісно без оплати. Навіть не можу уявити)) з чієї б то подачі, але Кучерявий блокує відкриття нової аптеки в приміщені «Золотого Дюку». Знаходиться на постійному контакті з Миколою Баланом, бувшим головою райради, та консультує того з питань блокування кримінальних справ які заведені на Балана. Зустрічі здебільшого проходять в Одесі, де пан Кучерявий проводить більшість свого робочого часу. Але це ще не все, пан прокурор має у власності своєї родини 4 земельні ділянки в оточені Одеси та дачний будиночок, вдумайтесь, площею всього 215,10м2. Але що вражає, так це те, що людина яка за посадою повинна слідкувати за дотриманням законності, та як ніхто повинен сам її дотримуватися, у графах «Вартість на дату набуття» та «Вартість за останньою оцінкою» кругом пише, що йому нічого не відомо, таке я вже читав у декларації Балана, може вони їх разом заповнювали – НЕ ВІДОМО. Але, що вражаэ більше всього так це квартира в Ананьїві, яку декларує суб’єкт юридичних правовідносин.

Я чув про те що Кучерявий допомогав Балану закрити кримінальні справи, які були порушені проти останього і що, для вирішення цього питання Балан, через "ты мне, я тебе", забезпечив Кучерявого, начеб то, службовим житлом з подальшим правом приватизації. Але, такі да, і ось вона квартира, яку декларує Кучерявий з припискою в стовпчику «Інформація щодо прав на об'єкт» - Тип права: Власником є третя особа Відсоток, %: 100 Власник: Юридична особа, зареєстрована в Україні Найменування: Ананьївська міська рада Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 04056807. Невже міська рада не може попросити пана, який отримує від держави більше 200000 грн. в рік та має кучу земельних ділянок біля моря, дачний будинок площею 215,10м2, звільнити займану площу в користь хлопців які пройшли АТО і реально потребують покращення житлових умов, а деякі тиснуться з дітьми по зйомних квартирам. Людина яку привела на посаду команда Януковича, яка обслуговувала команду голубців вздовж і в поперек і продовжує обслуговувати їхніх нащадків з жопоблоку, Громадське обєднання «Люстраційна комісія Одеської області», ще в 2014 році рекомендувала, тодішньому прокурору Одеської області Призу А.А., як одного з кандидатів на проведення заходів з очищення влади - Кучерявого І.А., який підмахував районним голубцям починаючи з 2010 року, та який , при спробі незаконного повернення до влади Балана, тричі міняв свою точку зору стосовно законності спроби перевороту жопоблоком і, доречі, ця особа досі публічно не висловилась з приводу тих подій, а, навпаки, ще й блокує передачу до суду готові справи на Миколу Балана, - не заслуговує на те щоб громадськість Ананьївщини забезпечувала його безкоштовним житлом – є більш достойні, а прокурор-гастролєр може собі дозволити проплатити тимчасове проживання у нашому місті, заробітна платня це дозволяє, так як це робили його попередники. Вважаю, що керівництву прокуратури області не завадило б прислухатися до рекомендацій громадськості.

Слава УкраЇні! Героям слава!

Юрій Орлов

Юрій Орлов про Ананьївських можновладців

Юрій Орлов про Ананьївських можновладців