г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Вітання з Новим 2021 роком
31
дек 2020

Вітання з Новим 2021 роком

Вітвння з Новим Роком

Дорогі земляки, шановні ананьївці!
Ось і завершується 2020 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Безперечно, що цей рік запам’ятається нам як рік випробувань, хвилювань та знакових подій. Наше життя змінилося і навчило нас цінувати кожну мить, кожен день. Змінювався світ, змінювалися ми, зміни торкнулися і нашої країни та громади. Сповнені надій та найкращих очікувань ми розпочинаємо новий етап історії. Озирнімось довкола та подякуймо тим людям, які були поряд, які підставили своє вірне і надійне плече у потрібну мить. Разом з ними ми ступаємо у рік новий, 2021-й.
Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, дорогі земляки.
Нехай чарівність новорічної ночі дарує вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків.
Нехай у ці святкові дні усіх нас об’єднає віра в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.
Веселого Новоріччя, дорогі ананьївці! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

Юрій Тіщенко