г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Ананьїв на дні!
25
окт 2018

Ананьїв на дні!

Якщо пройдуть вибори в Ананьєві то до другого туру ймовірно вийдуть і Петя і Юля і що головне обоє переможуть ! 

Саме так можна охарактеризувати сьогоднішне засідання погоджувальної комісії районної ради .

Підсумком цього дійства стали виграні торги адептами коаліції , основними гробокопателями нашого району БПП та БЮТ !

Ну може Мокряк заробив як павка корчагін на героїчному ремонті Романівської дорогиЯ до цього був присутнім на комісії по легалізації де Ганна Карпова вимагаючи підвищення відсотків по паям від сільгосп виробників доводила про недостаток коштів на виплату зарплати , вчителям та лікарям !

Тому призначення Мокряку та Зейкану премії у розмірі 30 % за квартал викликав і мене істерику ! 

За що ? Ну може Мокряк заробив як павка корчагін на героїчному ремонті Романівської дороги ! А що Зейкан ? знову зІудиться та за щось проголосує ? 

Звісно гидотний вигляд мають їх договірняки , вже не озброєним оком видно як дві давидові промакашки Н. Нігруца та Т Іванова взявши на себе ініціативу Банкують від імені Батьківщини , а Феді Кузі залишилось ліниво плямкати губами ( тіпа ми що обговарюєм) ? 

У повітрі знов задухмянило контрактами у лікарні , і знову канібали замріяли про крісла Ченчика і Койчева !

Я вже давно не користуюсь послугами цих смертьзакладів , а післь призначення туди на роботу Нігруци з легкої руки Додіка я взагіли тією вулицею не ходжу , але донька моя мусить , бо школярка !

Йдеш по місту , руїни , руїни ваших тіл , руїни мізків , руїни свідомості ! Дорогі мої ананьївці, що з Вами ? кого на нашу голову ви пообирали і чому зникаєте разом із славною історією Ананьївщини !

А. Ботнар