г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Про Ананьївський СПРУТ
22
мар 2018

Про Ананьївський СПРУТ

І так трохи про Ананьївський " СПРУТ"

Пройшло трохи більше місяця з дня створення Громадської ради при ананьївській державній адміністрації ! Не зважаючи на шалений спротив депутата облради щербини , шантаж , підкуп , погрози які йшли від членів партії БПП Ананьївської районної ради більшістю голосів таки обрали мене Андрія Ботнара !

Громадська рада виконуючи усі законні вимоги стала активно проводити свою роботу , і впритул підібралась до зловживань у поставках продуктів закладам освіти району .

І ось відчуваючи небезпеку для свого бізнесу місцевий

хрёстний отец Ананьївської " Тріади " Давид - аль капоне поїхав на сходняк до Одесси !

Не буду розповідати про його митарства по обладміністрації , скарги на Ботнара що використовує звязки у вищеназваної адміністрації "кашмарить " весь район , погрожуючи усіх злодіїв передати до суду !

Врешті не знайшовши управи на "чудовище " Ботнара , разом зі своїм кавказьким другом поїхали в Ананьїв , бо у цей день члени Громадської ради вже прийшли перевіряти школу- гімназію зловживання в якій набрали катастрофічних масштабів .

А далі політичний авторітет БПП райради давид Найфлейш провів раду фракції у кабінеті міського голови Павла Маковецького !

Мова йшла про переформатування більшості у райраді , Призначення на посаду керівника Казначейства Миколи Балана , коли мова зайшла про загрозу існування корупційних схем при розподілі бюджетних коштів слово надали Магдієву !

Магдієв пообіцяв порішать ( при необхідності з літальним ісходом за допомогою Одеських спортсменів тітушок)з Ботнаром при умові його висування на посаду заступника голови Ананьївської РДА !

На тому й порішали , потім уже вітали Балана з поверненням до політичної еліти району .

Та головне не це , дійові особи що у цьому приймали участь , рік після повернення з війни яких А. Ботнар зговарював проводити зміни у законний спосіб , змінювати життя мешканців Ананьївщини на краще бо жити далі так не можна долю того самого Ботнара легко вирішили кардинально , ЛІКВІДУВАТЬ !

Раджу бути обачними , не встигнете ? зачищу без жалю , я не сентементальний !

Зі мною просто не вийде .

Можете звернутись з позовом до суду якщо когось оговорив !

Андрій Ботнар