г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Заради рідної країни Кличку Ананьїв каже «Так!»
30
сен 2012
автор: Владимир Седов

Заради рідної країни Кличку Ананьїв каже «Так!»

 28 вересня лідер політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи)» Віталій Кличко провів зустріч з мешканцями міста Ананьїв Одеської області. (источник "УДАРий Ананьїв")

На тлі майбутніх парламентських виборів 2012 року, де політична партія великого чемпіона, Героя України Віталія Кличка «УДАР» займає одне з лідируючих місць, символічним стало те, що зустріч великого чемпіона та політика з жителями відбувалась саме на площі Перемоги.

 

Треба зауважити, що жодне свято, жодна зустріч в місті не збирало стільки людей, скільки їх зібралось на цій переможній площі на зустріч. А якщо врахувати те, що партія «УДАР» є опозиційною партією та не застосовує «адмінресурс», а зустріч проводилась в час, коли працівники освіти, медицини, органів влади знаходились на роботі, а учні на навчанні, тобто люди йшли на зустріч не за вказівкою, як це відбувається з деякими іншими політичними силами, а по велінню серця, то можна твердо сказати, що в цей день в Ананьєві було встановлено абсолютний рекорд. Рекорд поваги та любові до Віталія Кличка.

Готувалась до зустрічі з відомою всьому світу Особистістю й творча еліта міста. Художниця Олена Тичина намалювала аквареллю портрет Віталія Кличка, поетеса Вікторія Урбан склала на його честь вірш, відомий в Ананьєві ансамбль «Пенсіонерочка» співав народні пісні перед початком зустрічі, виступив перед присутніми й танцювальний колектив з міста Балти. В цей день на площі було багато квітів, розчулених облич, та того, що називається справжньою всенародною любов'ю.

 Віталій Кличко, також, високо та дуже тепло оцінив свою зустріч з жителями Ананьїва. Зокрема він сказав таке:

Впечатления от посещения Ананьева очень хорошие, потому что я видел в глазах людей надежду на то, что новые силы и новые политики могут изменить ситуацию в стране. Люди устали ждать, и они надеются. Я говорил, и еще раз подчеркиваю, что мы сделаем всё, чтобы не разочаровать людей и воплотить в жизнь все ожидания. Мы идем в политику для того, чтобы поменять власть, и для того, чтобы изменить отношение людей к политике и политиков к людям.

На зустрічі побував та зустрівся з ананьївцями й істинно народний мер Одеси, кандидат в народні депутати України по списку партії «УДАР», якого дуже поважають та люблять в Ананьєві Едуард Гурвіц.

Заради рідної країни Кличку Ананьїв каже «Так!»