г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → В Ананьївському районі працівники поліції затримали автомобіль з краденою деревиною
17
дек 2015

В Ананьївському районі працівники поліції затримали автомобіль з краденою деревиною

В результаті проведених заходів на території Ананьївського раону працівники поліції затримали автомобіль, завантажений, за твердженням представника Гром-Ради Північного регіону Ігоря Чорного, краденою деревиною.

На сайті ria-pivnich.info розміщено матеріал де зазначається, що

"Гром-Рада Північного регіону звернулася з заявою про вчинення злочину до начальника Ананьївського ВП Котовського ВП ГУНП в Одеської області Тищенко Ю.С про факт незаконної порубки дерев у Байтальському лісі, на території Ананьївського району.

15.12.2015 року працівниками Ананьївського ВП Котовського ВП ГУНП в Одеської області було затримано автомобіль з вказаним лісом. В документах на дорогу (товарно-транспортна накладна), які знаходилися у водія, значиться що це технічний ліс. Тобто, не сортовий, а самий непотріб. Насправді, і воно видно на відео і фото, це пиловник, тобто якісний, «діловий» ліс, який значно дорожчий за технічний.

В Ананьївському відділенні поліції зареєстровано кримінальне провадження по ст.. 191 та 366 КК України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та службове підроблення) і проводиться перевірка.

16.12.2015 року, ми виїхали на місце, ден зберігається ще багато пиляного лісу, на якому відсутнє маркування. Все свідчить про те, що ліс уже вкрали, або приготувала для крадіжки.

Крім того, не з’ясованим залишилося питання про те, чи мало право Ананьївське лісництво проводити сполошну вирубку в Байтальському лісі, який являється заказником.

На всі ці питання повинно дати відповідь слідство."

джерело