г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Політичний вандалізм
13
сен 2017

Політичний вандалізм

Акт політичного вандалізму в Ананьєві. Спалено стенд Меморіалу загиблих воїнів АТО та героїв Небесної сотні.

Напередодні Дня міста Ананьєва, 12 вересня 2017 року,в центрі міста Ананьєва Одеської області стався зухвалий акт політичного вандалізму та злочину : було спалено нещодавно встановлений громадськими активістами стен Меморіалу пам чиї загиблих воїнів АТО та Небесної сотні.

Як повідомили у місцевому відділку поліції, підпал стався приблизно о 2-30 ночі. При цьому скаути, які були розташовані за стендом, були витягнуті наперед, підпалено, а потім підпалений і сам стенд з фотографіями загиблих воїнів АТО та героїв Небесної сотні.

Як вважають громадські активіста міста,цей цинічний акт політичного вандалізму не є випадковим.Це є черговим випадком зухвалого демонструванням безкарності сераратистів, які роблять все для дестабілізації ситуації в місті та районі.

Спалено стенд Меморіалу загиблих воїнів АТО та героїв Небесної сотніСпалено стенд Меморіалу загиблих воїнів АТО та героїв Небесної сотніСпалено стенд Меморіалу загиблих воїнів АТО та героїв Небесної сотніСпалено стенд Меморіалу загиблих воїнів АТО та героїв Небесної сотні

Зокрема, представники місцевого осередку "Автомайдан" Одеса пообіцяли покарати вандалів та призначили грошову премію тим, хто надасть якусь інформацію щодо злочинців- вандалів.

Слід нагадати, що не так давно цей стенд Меморіалу невідомими зловмисниками було облито фарбою, винних так і не знайшли...

Володимир Сєдов