г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → В Ананьєві встановлено Новорічну ялинку
18
дек 2020

В Ананьєві встановлено Новорічну ялинку

Новорічна ялинка

Рік, що спливає, був важким – наші сили випробовував вірус, карантин, усілякі потрясіння. Але у серці продовжував жевріти вогник надії – такий же яскравий і неповторний, як вогні цьогорічної ялинки, що нині засяяла на площі Перемоги. Хай її сяйво сповіщає на увесь світ про те, що ми вміємо радіти, вміємо боротися, вміємо долати перешкоди. І, зрештою, все у нас – в нашій країні, в нашій громаді – буде добре! Подивіться на цих радісних, усміхнених діток. Які вже радіють ялинці та вірять у найкраще – нам є заради кого і чого жити та прагнути!

Дорогі земляки, я дуже хочу, щоб ця ялинка стала провісником нових подій, на які заслуговує наша найкраща Ананьївська громада. Хай вона стане певним межою, за якою залишиться все те погане, що нам з вами заважало жити. Хай з Новим, 2021 роком в наш край прийде оновлення. Хай ваші серця і душі освітить вогонь добра, милосердя, любові та радості. І хай вас ніколи не полишає гарний настрій!

Також окремо хотів би торкнутися місця розміщення цьогорічної ялинки. Одразу випереджаючи усі закиди та докори хочу наголосити: ніяких танцульок, як дехто робив, ми проводити на цьому святому для кожного ананьївця місці ми НЕ БУДЕМО. Мусимо пам'ятати, завдяки чиєму подвигу ми живемо, можемо святкувати та радіти. Переконаний, що таке розміщення новорічної ялинки аніяк не применшити шану до полеглих воїнів. Напевно, заради нас, заради таких моментів вони і поклали своє життя. Просив би не нагнітати негативну атмосферу довкола цієї теми та не спекулювати на ній.

І наостанок, до вражень дня сьогоднішнього. Розумію, що у декого вже зіпсувався настрій від краси цьогорічної ялинки, вони раптом починають вишукувати причини, аби зіпсувати і жителям громади враження. Рекомендую "доброзичливцям" письменникам колишньго часу зберігати отруту, бо вам її має вистачити надовго. А ще краще - бережіть себе, пам'ятайте про вік і думайте про хороше...

Всім добра!

Юрій Тіщенко