г. Ананьев, Одесская область
Соцстрах → Нам 10 років
14
окт 2011
автор: Ананьевский ФССН

Нам 10 років

Нам виповнилось 10 років з дня заснування!

Ананьївська міжрайонна виконавча дирекція Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності утворена 01.11.2001 р. наказом обласної виконавчої дирекції.

Згідно затвердженого штатного розкладу колектив укомплектований кадрами із 5 чоловік. Вони глибоко опанували знаннями із соцстрахування, грамотно експлуатують оргтехніку.

У своїй діяльності ми керуємось Конституцією України, Законами України “Про загальнодержавне соцстрахування у зв’язку з ТВП та витратами зумовленими похованням” та “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами, головними завданнями яких є : встановлення гарантій щодо захисту прав громадян на отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг у разі тимчасової непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною, дитиною-інвалідом, хворим членом сім’і), вагітності та пологів, смерті громадянина або члена його сім’ї, оздоровлення застрахованих осіб.

Дмитрашко Виктор Леонтьевич Такий широкий спектр діяльності Фонду соцстрахування з ТВП дає можливість забезпечити результативність виконання низки соціальних програм, спрямованих на поліпшення життя наших громадян.

В першу чергу це стосується працюючих і застрахованих у Фонді осіб.

За роки свого існування дирекція як того вимагають Закони намагалась щоб соціальні виплати і санаторно-курортне лікування та оздоровлення застрахованих осіб і членів їх сімей проводились своєчасно і в повному обсязі.

За цей час дирекція отримала доходів на загальну суму біля 23.1 млн.грн., витрати відповідно склали 26.5 млн. грн. З них застрахованим особам виплачено допомог на суму 23.9 млн.грн,

в тому числі:

по тимчасовій непрацездатності – 10.7 млн.грн.,

у зв’язку із вагітністю та пологами – 3.5 млн.грн.,

допомогу при народженні дитини – 5.5 млн.грн.,

по догляду за дитиною до 3-х років - біля 4.0 млн.грн.,

на поховання - 235.9 тис. Грн.

Отримано 1672 путівки на суму 4.6 млн.грн. для оздоровлення застрахованих осіб у найкращих оздоровницях України. Придбано 27 тис. дитячих новорічних подарунків на суму 396.6 тис. грн.

А ось за дев’ять місяців 2011 р. витрати на виплату допомоги застрахованим особам склали 2041.4 тис.грн., на санаторно-курортне лікування 125.5 тис.грн., на оздоровлення дітей в оздоровчих таборах 5.9 тис. грн. За 9 місяців 2011 р. дирекцією план доходів виконано на 102,5 відсотка і по іншим надходженням на 150 відсотків.

За всим що зроблено звичайно стоять люди, а це фахівці дирекції, голови комісій по соцстрахуванню (уповноважені), бухгалтери підприємств, установ і організацій.

Дирекція вдячна всім за плідну роботу по соцстрахуванню і бажає подальших успіхів у праці.

З 10-річчям утворення дирекції і Днем працівника соціальної сфери (04.10.2011 р.) всіх хто причетний до цієї справи. Добра Вам, злагоди та здоров’я. Натхнення, витримки та невичерпної енергії в ім’я соціального захисту людини праці.

Директор В.Л.Дмитрашко

20.10.2011 р.