г. Ананьев, Одесская область
В УкраинеСоцстрах → Безкоштовні путівки на реабілітацію за рахунок коштів Фонду
15
нбр 2016

Безкоштовні путівки на реабілітацію за рахунок коштів Фонду

Одним із найголовніших і найприорітетніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі Фонд) є не тільки оплата «лікарняного», а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності.

Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу із спеціальним обладнанням та висококваліфікованим медичним персоналом. Таке лікування допомагає хворим швидше повернути працездатність після перенесених хвороб.

На послуги з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду мають право усі застраховані особи (працюючі) та члени їх сімей (діти), у яких є показання для реабілітації.

Відбір та направлення застрахованих осіб на реабілітацію після перенесених захворювань і травм, визначено Порядком отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12 (далі - Порядок №12).

Направлення застрахованих осіб здійснюється безпосередньо із стаціонару закладів охорони здоров’я, де вони перебувають на лікуванні. Медичний відбір хворих у реабілітаційні відділення проводиться відбірковою комісією закладу охорони здоров’я по медичному відбору хворих у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів відповідно до медичних показань.

У разі прийняття відбірковою комісією рішення про необхідність реабілітаційного лікування застрахована особа надає довідку страхувальника з основного місця роботи, яка підтверджує, що одержувач довідки є застрахованою особою в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Документи, що надаються лікувальним закладом для одержання реабілітаційної путівки:

  •  довідка для одержання реабілітаційної путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу;
  •  виписний епікриз з історії хвороби стаціонарного хворого (завірений ЛКК);
  •  відкритий листок непрацездатності.

За рішенням комісії застрахована особа одержує безкоштовну путівку до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.

Після проходження реабілітації застрахована особа обов’язково  повертає до лікувального закладу, який видав йому путівку, заповнений зворотній талон путівки.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до Ананьївської міжрайонної виконавчої дирекції ФСС з ТВП ( м. Ананьїв, вул. Незалежності, 20, каб. №7,телефони: 2-31-59, 2-33-70).

Ананьївська міжрайонна виконавча дирекція ФСС з ТВП