г. Ананьев, Одесская область
Соцстрах → Дбаємо про про дітей, батьки яких зайняті на виробництві
26
дек 2013
автор: Ананьевский ФССН

Дбаємо про про дітей, батьки яких зайняті на виробництві

Дбаємо про про дітей, батьки яких зайняті на виробництві.

Одним з найулюбленішим святом дитинства, наповненим приємним таїнством, являється Новорічне свято, сповнене теплом домашнього затишку, доброзичливим сімейним спілкуванням – і звичайно ялинка, а під нею – Новорічні подарунки для домочадців.

З моменту заснування Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності одним з пріоритетних напрямків використання коштів являється придбання дитячих новорічних подарунків та забезпечення дітей, батьки яких працюють на виробництві. Не став виключенням, попри всі негаразди у суспільстві, поточний рік. За рахунок коштів Фонду придбані та видаються установам, підприємтвам різної форми власності дитячі новорічні подарунки; Фонд несе всі витрати по централізованій доставці, вантажно – розвантажувальних роботах, зберіганню під час видачі подарунків. Означеними подарунками забезпечуються діти віком до 14 років, батьки яких працюють на умовах трудового договору. У поточному році дитячі новорічні подарунки отримають 1520 юних ананьївців.

Не менш важливим аспектом діяльності Фонду являється оздоровлення дітей віком від 7 до 18 років в дитячих оздоровчих закладах, батьки яких працюють на умовах трудового договору. За пітримки та безпосередній участі районної ради, районної державної адміністрації, керівників підпрємств та установ, голів комісій по соціальному страхуванню на протязі літа 2013 року в дитячих оздоровчих таборах на Чорноморському узбережжі було оздоровлено 215 дітей, батьки яких зайняті на виробництві. Хоча означена цифра і вражає однак заспокоюватись не варто тому, що це складає лише 20% загальної кількості дітей, які можуть оздоровитись за рахунок коштів Фонду. Кошти Фонду виділяються на організацію харчування, лікування та культурне обслуговування дітей у межах граничних норм витрат, затвержених Правлінням обласного відділення ВД Фонду на протязі від 21 дня. Один день перебування дитини у дитячому оздоровчому закладі обійшовся батькам у 20 гривень на добу.

З розумінням актуальності та важливості питання літнього дитячого оздоровлення у 2013 році на високому рівні ця робота була організована за безпосередньої участі керівнків та голів комісій по соціальному страхуванню в товаристві з обмеженою відповідальностю “ Магнолія – Лан” с. Гандрабури, гандрабурівська сільська рада, ТОВ “ Іскра – Юг “ с. Новоолександрівка, відділ освіти Ананьївської РДА, державне підприємство “ Ананьївске лісове господарство “, приватне підприємство “ Ананьїв – Хліб”.

Керівники та голови комісій по соціальному страхуванню означених підприємств та установ піклуються про діточок працівників, що служить запорукою того, що у нашого суспільства є майбутнє.