г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Маленька сенсація
27
нбр 2018

Маленька сенсація

Берлиниада 2018

24-25 листопада у Берліні відбувся міжнародний турнір по самбо "Берлініада-2018". На змагання було заявлено біля 300 спортсменів з таких країн, як: Німеччина, Россія, Україна, Молдова, Польща, Англія, Литва, Таджикістан.

Россію представляли провідні московські дитячо-юнатські клуби самбо "САМБО 70", команда школи Гуренкова, клуб "Алкід", "Світ САМБО", "САМБО 18" та клуби інших россійських міст. З України на турнір приїхали команди зі Львова, Києва, Одеси та Ананьєва. В змаганнях приймали участь спортсмени починаючи з 2012 року народження та старше. До речі, всі представники клубу "Самбо 70", що приїхали на турнір, входять до збірної Россії. 

Ананьївскі чемпіони

Вихованці поважного тренера та просто чудової людини Бойченко Вячеслава Валерійовича створили маленьку сенсацію. Ананьївські самбісти посіли призові місця в трьох вагових категоріях.

Владислав Влад у фіналі , в напружені боротьбі поступився  діючому чемпіону Европи, зайнявши друге місце. Артур Тищенко та Вячеслав Царенко, не залишивши шансів своїм супротивникам,  посіли перші місця в своїх вагових категоріях.

Браво хлопці! Так тримати!