г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН! ПРО ТИМЧАСОВУ ЗАБОРОНУ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ РОСІЙСЬКИХ ПРОГРАМ
17
окт 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН! ПРО ТИМЧАСОВУ ЗАБОРОНУ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ РОСІЙСЬКИХ ПРОГРАМ

Органами внутрішніх справ Одещини проводяться заходи по виявленню та припиненню протиправної діяльності операторів кабельного телебачення, провайдерів, які здійснюють незаконну ретрансляцію заборонених телепрограм засобів масової інформації, що поширюють повідомлення, які розпалюють в Україні міжнаціональну ворожнечу та сепаратистські настрої, посягають на державний суверенітет і територіальну цілісність України.

 

Вказані заходи направлені на виконання всіма операторами кабельного телебачення, провайдерами м. Одеси та Одеської області рішення Окружного адміністративного суду м. Києва та Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення «Про тимчасову заборону розповсюдження на території України таких російських програм: «Перший канал. Всесвітня мережа», «РТР-Планета», «Росія 24», «НТВ-Світ», «ТVCI» (ТВ-Центр), «Росія-1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «РЕН-ТВ», «Life News», «Russia Today» та «РБК-ТВ».

 

У разі порушення вимог Окружного адміністративного суду м. Києва та Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення оператори кабельного телебачення, провайдери, фізичні та юридичні особи, що здійснюють незаконну ретрансляцію заборонених програм у місцях масового відпочинку та скупчення людей (готелі, бази відпочинку, розважальні заклади тощо) або продаж продукції, що надає можливість здійснювати перегляд заборонених програм або пакет програм, який містить заборонені телерадіопрограми, будуть притягнуті до відповідальності, згідно чинного законодавства.

Якісне проведення цих заходів неможливе і без всебічної підтримки та допомоги громадськості, тому міліція звертається до всіх небайдужих громадян повідомляти  органи внутрішніх справ про виявлення фактів недотримання операторами кабельного телебачення, провайдерами,фізичними та юридичними особами, засобами масової інформації рішення Окружного адміністративного суду м. Києва та Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. 

Кожне ваше повідомлення буде ретельно перевірено працівникамиуправління боротьби з кіберзлочинністю ГУМВС України в Одеській області та вжито відповідних заходів реагування.

 

Контактний телефон: 2-12-04, (048) 733-5208

Е-mail: reg.od@cybercrime.gov.ua.

 

 (за матеріалами Відділу зв’язків з громадськістю ГУМВС України в Одеській області)