г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Фінал Другого міжрайонного турніру з футболу на Кубок Фонду Фурсіна пройшов під гаслом: «Мій футбол – здоров’я, гордість і мрія!»
17
окт 2013
автор: Ананьївське відділення поліції

Фінал Другого міжрайонного турніру з футболу на Кубок Фонду Фурсіна пройшов під гаслом: «Мій футбол – здоров’я, гордість і мрія!»

 

У рамках Програми підтримки спорту та здорового способу життя «Фонду Фурсіна» протягом останніх півроку на території північних районів  Одеської області проходили відбірні матчі Міжрайонного турніру з футболу Кубку Фурсіна за системою «плей-офф».

12 жовтня 2013 року футболісти та фанати всієї Одещини чекали з нетерпінням, адже саме минулої суботи на «Шкільному» стадіоні у с. Петрівці Іванівського району пройшов фінальний матч Кубку, у якому зустрілися  команди «Р.О.В.Д. Магнолія-Лан» Ананьївського РВ ГУМВС та «Зірка» с. Конопляне Іванівського району.

З перших хвилин у вболівальників перехоплювало подих від напруженої гри, напад здійснювала то одна, то інша команда, почергово вириваючи пальму першості. Незважаючи на те, що рахунок відкрив капітан «Зірки», феєричний гол Віталія Вершигори його урівняв та зірвав бурхливі овації ананьївських вболівальників, які раз-по-раз скандували за свою команду: «Біло-сині – самі сильні».

Другий тайм пройшов не менш напружено та видовищно. Однак, незначна помилка правоохоронців призвела до фатальних наслідків – перемогу отримала «Зірка».

Команді фіналісту Кубку Фурсіна «Р.О.В.Д. Магнолія-Лан» директор благодійного Фонду Фурсіна Артем Стогній та помічник народного депутата І.Г. Фурсіна Артем Демчуков вручили медалі та сертифікат на 2 тис. грн..

Капітан команди «Р.О.В.Д. Магнолія-Лан» Сергій Георгієв, подякував  своїм колегам по команді за гідну відсіч суперникам, вболівальникам за підтримку моральну, а спонсору – за матеріальну та зазначив: «Шалений досвід, отриманий у турнірі такого рівня знадобиться нашій молодій команді для майбутніх перемог, а спілкування з колегами у позаслужбовий час таким чином згуртувало колектив, що лише позитивно може відзначитись на роботі.»

 

Анна Твердохліб,

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області