г. Ананьев, Одесская область
Ананьев102 Інформує → Невідомі особи кинули депутата Ананьївської районної ради до сміттєвого баку
28
окт 2016
автор: Ананьївське відділення поліції

Невідомі особи кинули депутата Ананьївської районної ради до сміттєвого баку

Сьогодні, 28 жовтня 2016 року у приміщенні Ананьївської райдержадміністрації проводилось чергове сесійне засідання депутатів районної ради. Для забезпечення публічного порядку було задіяно 15 працівників Ананьївського відділення поліції.

Під час виступу голови Ананьївської районної державної адміністрації Дмитра Маковейчука, приховуючи обличчя за  балаклавами та медичними масками, до зали увійшли порядку 15 невідомих чоловіків з нашивкою на одязі української символіки та під вигуки національного гасла «Слава Україні – Героям Слава» силоміць вивели депутата райради Миколу Балана на вулицю, де кинули його до сміттєвого баку та посипали борошном.

Зважаючи на зовнішній вигляд, виражену приналежність до патріотично налаштованих громадян, поліцейські були готові на толерантне врегулювання конфліктної ситуації та приклали максимум зусиль для запобігання вчинення протиправних дій. Однак, молодики, вчиняючи опір, пошкодили правоохоронцям формений одяг, нанесли незначні тілесні ушкодження.

Повернувшись до зали, Балан М.О. висловив безпідставні звинувачення в причетності до даної події депутата обласної ради Володимира Щербини,  начальника Ананьївського відділення поліції Юрія Тищенка та голів райдержадміністрації та райради: Дмитра Маковейчука й Валентина Мокряка.  Дружина депутата Балана лайливо образила Дмитра Маковейчука та нанесла йому удар по обличчю. Голова Ананьївської РДА вже звернувся до відділення поліції з відповідною заявою.

Наразі слідчим відділенням Ананьївського ВП порушено кримінальне провадження за частиною 3 статті 296 (хуліганство, пов'язане з опором представникові влади або представникові громадськості, який виконує обов’язки з охорони громадського порядку) та статтею 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

В даний час сили правоохоронців направлено на огляд приміщення Ананьївської райдержадміністрації, опитування свідків, встановлення інформації щодо того, чи здійснювалась відео фіксація у залі під час вказаної події задля визначення осіб невідомих громадян, вчинивших хуліганські дії.

Наразі встановлено, що правопорушники пересувались на двох автомобілях, серед яких: мікроавтобус сріблястого кольору з державними номерами та легковий автомобіль іноземної марки іноземними номерами.

Слідчі дії тривають, про результати розслідування кримінального провадження громадськість буде повідомлено.

 

 Ананьївське відділення поліції Котовського ВП ГУНП в Одеській області