г. Ананьев, Одесская область
Выборы → Звернення Володимира Зеленського
11
май 2019

Звернення Володимира Зеленського

Обраний на посаду Президента України Володимир Зеленський звернувся до депутатів Верховної Ради

Звернення Володимра Зеленського

Новообраний президент України Володимир Зеленський звинуватив народних депутатів у затягуванні з його інавгурацією і закликав призначити її на 19 травня

"Я звертаюся до українського парламенту. Шановні депутати, сподіваюся за три тижні, поки ви відпочивали, ви не забули слова депутатської присяги: "Виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників". Поки що ви дієте виключно у своїх інтересах. Боїтеся розпуску Ради і затягуєте призначення дати інавгурації", - заявив Зеленський.

"Доки ви трясетеся за свої мандати, колишній президент Порошенко коїть незворотне. Він робить активні перестановки у вищому командуванні армії. Намагається проштовхнути свого голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Призначає суддів Верховного Суду, серед яких, юристи Roshen, судді Майдану та родичі пана Ківалова. Роздає звання генералів більш ніж 20 особам, серед яких відповідальні за безпеку арсеналів та складів при якому відбулися вибухи в Балаклії, Ічні, Калинівці та Сватові. Дає звання Героя України голові СБУ пану Грицаку", - зазначив він.

"Я розумію, що марно говорити людині, яка говорить: "Я готовий підставити плече", а сам тримає дві дулі в кишені. Це нагадує мені туриста в єгипетському готелі. Завтра додому, валізи спаковані, номер вже прибрали і нормальна, вихована людина чекає трансфер в аеропорт, але не Порошенко. Він ніяк не зупиниться. Тягне рушники, тапочки і бере усе підряд зі шведського столу. Я вас дуже прошу - здайте ключ, розрахуйтеся за мінібар і вперед. Вам ще митницю і паспортний контроль проходити", - акцентував Зеленський.

"Я звертаюся до Верховної Ради, найближчого засідання ви повинні призначити дату інавгурації на 19 травня. Цього вимагаю не я, цього вимагає народ України, в інтересах якого ви присягали діяти. Ви повинні зупинити ці політичні судоми кульгавої качки. Країна потребує нормальної роботи усіх інституцій. Народ не повинен чекати поки хтось напризначається перед довгою відпусткою. Думайте, будь ласка, не про депутатські ксіви. Думайте про Україну. 19 травня. Голосуйте", - закликав Зеленський.