г. Ананьев, Одесская область
АнаньевВыборы → Про ананьївський політикум
29
июн 2016

Про ананьївський політикум

Коротко про ананьївський політикум.

Поцікавився Ананьівською Батьківщиною, яка зрадила своїх виборців та обєдналася з ОППО - регіоналами. Ось голі факти. Куратор Ананьівського району - Олег ( Оленька) Корженко, депутат Одеської обласної ради нетрадиційної орієнтаціі. Став депутатом облради шляхом підкупу, в районі крім бютівцІв до виборів його не знав ніхто. Хоче розвинути в районі аптечний бізнес та заробити пару копійок. Бо бізнес на горіхах виявився невдалим. Планує на слідуючий сесії райради остаточно змінити нинішнього голову райради Мокряка, вже є домовленість з іншим депутатом облради від БПП.

Кузя Федір( Федя Тазик) в минулому робив бізнес на продажу прав в автошколі та хабарів з учнів, але після того як його кума Бацелю піймали на хабарі - цей бізнес припинив. Коли був заступником голови РДА - обдирав підприємців, разом з іншим бютівцем Люлькою брав за призначення на посаду в РДА по 300 - 500 доларів На нього скоро очікує скандал, бо на цих місцевих виборах , де на підкуп 5000 виборців в Ананьівськлму районі обласний виборчий штаб Батьківщини виділив по 500 гривень за голос,він давав по 100-200, все інше забирав собі. Про це дізнались однопартійці, які зараз піднімають бучу. Кузя сьогодні знову веде переговори з регіоналами ОППО про відсторонення Мокряка від влади на слідуючий сесіі.

Зейкан Петро, шляхом підкупу став заступником голови райради. Збирав документи про злочини Балана, порушив кримінальну справу, їздив на суди, а потім разом з Кузею поділили посади з регіоналами та обрали його головою. До призначення заступником голови райради був найкращим асенізатором Ананьєва та району. Виключно гарно чистив гімно в парашах, але податки за чистку туалетів у людей не сплачував. Претендує на посаду голови РДА, подав у відставку з посади заступника голови, але звільнятися вже не збирається.

В цій команді дві старих лесбіянки Іванова та Негруца. Негруца претендує на посаду головного лікаря, Іванова - на начальника ПУЖКГ. Біографії в обох цікаві, але говорити про них гидко...

Є ще в цій команді хабарник Люлька та якийсь Урсул, що працює у ветуправлінні і прославився тільки дрібними хабарами серед селян. Інші депутати права слова не мають. Зараз ця команда сердечно- голубих депутатів разом з ОППО - регіоналами на чолі з Корженко знову готують реванш. Не кращі від цих бютівців і порошенківці, і ляшковці, і всі інші. про них у слідуючий раз. Цікаво, чи знає Юлія Тимошенко про те, хто її представляє в Ананьівському районі? І чи має право на існування така районна рада?...

Іван Руденко про ананьївський політикум

Іван Руденко