г. Ананьев, Одесская область
АнаньевВыборы → Вибори ананьївської районної ради (продовження)
14
нбр 2015
автор: Иваныч

Вибори ананьївської районної ради (продовження)

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування"  13 листопада 2015 року  відбулась  чергова спроба провести першу сесію новообраної Ананьївської районної ради.

Згідно  статті 46 вказаного Закону України перша сесія  скликається відповідною територіальною виборчою комісією не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради в кількості, яка відповідно до ст.45 цьго Закону забезпечує повноважність складу ради. 

Під час  проведення так званої  першої сесії новообранної Ананьївської районної ради з 34 новообраних депутатів було зареєстровано та прийняло участь лише 19. На даній сесії було обрано голову районної ради - Мокряка Валентина Анатолійовича та його заступника.

Але!  Враховуючи вимоги статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування", перша сесія новообраної сільської, селищної, міської ради скликається відповідною територіальною виборчою комісією не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради в кількості, яка забезпечує повноважність складу ради відповідно до статті 45 цього Закону згідно з якою рада вважається повноважною за умови обрання не менш як двох третин депутатів від загального складу ради, Тобто, в даному випадку -   не менш ніж 23 депутата.

Враховуючи зазначене,  є всі підстави вважати першу сесію новообраної Ананьївської районної ради такою, що не відбулася. Отже, всі рішення. які були прийнятими. є  нікчемними та такими, що не мають юридичної сили.

Мешканцям району залишається лише спостерігати за "цікавими" подіями, що  відбуваються  під час боротьби за владу в районі в черговий раз.