г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Старшокласники завзято обговорюють питання уникнення правопорушень
28
мар 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Старшокласники завзято обговорюють питання уникнення правопорушень

З приходом весіннього тепла на вулицях стає гамірно, адже молодь проводить своє дозвілля переважно поза приміщеннями. Особливо на канікулах…

Напередодні весняних канікул старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області капітан міліції Сергій Поліщук зустрівся з учнями Долинської загальноосвітньої школи-гімназії, щоб попередити юнаків та дівчат про основні правила поводження у позаурочний час, у громадських місцях та наслідки порушень правопорядку. Особливу увагу міліціонер звернув на шкоду тютюнокуріння та вживання алкогольних напоїв як для здоров’я, так і для відносин із Законом. До Сергія Івановича учні поставились доброзичливо, не соромлячись, адже він неодноразово навідується до навчального закладу. Саме тому розмова пройшла завзято та невимушено: діти ставили запитання, а найактивніші приймали участь у відповідях міліціонера. Приємно відзначити, що позакласні уроки та зустрічі з представниками органів внутрішніх справ для старшокласників не проходять даремно та вони орієнтуються у правових питаннях.

У рамках проведення операції «Канікули» працівниками ВКМСД Ананьївського РВ ГУМВС також відвідано домівки неблагополучних сімей, в яких є неповнолітні діти. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо дотримання покладених на них обов’язків по вихованню та забезпеченню належних умов проживання дітей.

Діти – наше майбутнє, саме від вкладу в їхнє виховання з раннього  дитинства залежить завтрашній день, тому заходи щодо попередження правопорушень серед молоді – першочергове завдання міліції.

          

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області