г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Хибні виклики екстрених служб
18
май 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Хибні виклики екстрених служб

У світлі останніх подій в країні не вщухають обговорення місцевих громадян, які тим самим породжують «блискавичні новини Ананьївщини» та  паніку серед населення. Внаслідок цього від громадян до райвідділу міліції надходять найрізноманітніші повідомлення: від тих, які справді несуть важливу інформацію щодо порушень правопорядку до інколи абсурдних: про втрату домашнього взуття під час пустощів та потоків води на дорозі. Люди не завжди об’єктивно оцінюють ситуацію, тому звертаються до міліції з питаннями, які не являються їх компетенцією, відволікаючи спеціалістів від виконання їхніх основних обов’язків. Однак, є й жартівники, які заради розваги надають неправдиві повідомлення, не здогадуючись, що їх дії підпадають під адміністративну та кримінальну відповідальність. Адже поки правоохоронці виїжджають на хибні виклики, може надійти справжнє повідомлення про злочин, а вони не зможуть встигнути туди, де люди дійсно потребують допомоги. В результаті цього й лунають дорікання на адресу міліції у тривалому очікуванні оперативної групи.

Шановні городяни та мешканці Ананьївського району! Пам’ятайте, що набираючи номер телефону екстреної служби і повідомляючи хибний виклик, ви порушуєте закон й можливо ризикуєте життям інших людей. Поясніть дітям про шкоду від подібних пустощів.

Щоб не стати учасником події у політичних баталіях, будьте толерантними, намагайтеся уникати бурхливих політичних дебатів, особливо у громадських місцях, не піддавайтесь на провокаційні розмови та дії.

Ігор Лещенко, начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, полковник міліції