г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → «Шануємо ліквідаторів»
16
дек 2015
автор: Ананьївське відділення поліції

«Шануємо ліквідаторів»

Щорічно 14 грудня 2015 року відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Спільно з керівниками району та міста, співробітниками міськрайсектору МНС, членами районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», працівники Ананьївської поліції взяли участь заході, присвяченому вшануванню пам’яті біля пам’ятного знака загиблим чорнобильцям.

 

Зі словами щирої вдячності та побажаннями здоров’я, благополуччя та усього найкращого до присутніх звернулися голова районної ради Валентин Мокряк, начальник Ананьївського відділення поліції Котовського відділу поліції ГУ НП в Одеській області Юрій Тищенко та начальник Ананьївського МРС ГУ ДСНС України в Одеській області Євген Косюга.

Щоб не залишився без уваги цього дня пенсіонер органів внутрішніх справ, якому свого часу довелося пройти «кола чорнобильського пекла» Анатолій Карпенко, з візитом та подарунками до нього завітали працівники Ананьївського ВП Котовського ВП ГУНП в Одеській області. Пенсіонер подякував колегам за увагу та пам'ять, а поліцейські побажали ліквідатору на майбутнє міцного здоров’я, сил та удачі.

 

Ананьївське ВП Котовського ГУНП  в Одеській області