г. Ананьев, Одесская область
Соцстрах → Про електронну петицію
06
окт 2015
автор: Ананьевский ФССН

Про електронну петицію

 

 

Шановні працюючі на умовах трудового договору,

 застраховані особи

 

За ініціативою Федерації професійних спілок України, Спільний представницький орган об’єднань профспілок прийняв 21 вересня цього року рішення про звернення до Президента України з електронною петицією щодо внесення ним відповідного законопроекту про відновлення надання соціальних послуг на санаторно-курортне лікування для працюючих за рахунок коштів соціального страхування.

Така електронна петиція зареєстрована на сайті Президента України: https://petition.president.gov.ua/petition/10961. Для прийняття її до розгляду Президентом необхідно 25 тисяч підписів.

         Принагідно повідомляємо, що народними депутатами України протягом поточного року проводилась певна робота з розробки законопроектів щодо внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (реєстри №№ 2245, 2296, 2701 та інші). Однак їх розгляд та прийняття затримується.

         Зазначаємо, що найприйнятнішим є законопроект “Про внесення змін до деяких законів України” (щодо надання соціальних послуг) (реєстр № 2245), внесений народним депутатом України Лавриком М.І., який комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендовано прийняти за основу.  

Прийняття такого закону дозволить відновити надання соціальних послуг застрахованим особам та членам їх сімей із оздоровлення, санаторно-курортного та відновлювального лікування в санаторно-курортних закладах, санаторіях-профілакторіях підприємств, установ, навчальних закладів, організацій та дитячих закладах оздоровлення.

        Враховуючи вищезазначене, звертаємось до вас з проханням провести відповідну роботу в очолюваному Вами трудовому колективі щодо підтримки електронної петиції (№22/010961-еп, від 25.09.2015), що зареєстрована на сайті Президента України (https://petition.president.gov.ua/petition/10961).

          Також просимо повідомити про наявність зазначеної петиції та необхідність її підтримки комісії з соціального страхування страхувальників, санаторії-профілакторії, дитячі заклади оздоровлення та дитячо-юнацькі спортивні школи, що розташовані в області.