г. Ананьев, Одесская область
102 Інформує → Перші підсумки операції «Мак»
26
июн 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Перші підсумки операції «Мак»

У рамках щорічної всеукраїнської операції «Мак», основним завданням якої являється протидія незаконному обігу наркотиків, психотропних речовин і прекурсорів, виявлення та знищення незаконних посівів маку і конопель, перекриття каналів надходження цих рослин до незаконного обігу, працівниками Ананьївського РВ ГУМВС проведено ряд заходів щодо боротьби з нелегальними посівами наркомістких рослин. Так, протягом червня на присадибній ділянці мешканкис. Кохівка виявлено рослини коноплі, а в с. Гандрабури 60-річна жінка вирощувала кущі рослин на кореню снодійного маку та зберігала 100 грамів речовини рослинного походження в крупноподрібленому стані, схожої на снодійний мак.

Виявлені правоохоронцями знахідки вилучено та направлено на експертизу, порушено кримінальні провадження.

Нагадуємо, за подібні вчинки законодавством передбачена кримінальна відповідальність: санкція статті 310 Кримінального кодексу України передбачає штраф у розмірі від 170 до 8500 гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Шановні мешканці Ананьївського району! Не ставайте на злочинну стежину задля збагачення, уникайте вирощування заборонених законом рослин та повідомляйте про відомі вам факти незаконного обігу наркотиків, а також про виявлення незаконних посівів маку та конопель до Ананьївського  РВ ГУМВС.

 Ігор Лещенко, начальник Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області, полковник міліції