г. Ананьев, Одесская область
В УкраинеОдесса, одесская область → Зеленський пропонує Уряду призначити нового голову Одеської ОДА
26
июн 2019

Зеленський пропонує Уряду призначити нового голову Одеської ОДА

Про це він повідомив у Facebook.

"Сьогодні на засідання уряду від Адміністрації президента будуть внесені наступні кандидатури на посади глав ОДА… Хто ці люди? Звідки? Яким чином стали кандидатами на зазначені посади?", - написав Розенко.

Зокрема, в оприлюдненому ним списку пропонується призначити такі кандидатури:

  1. Кириленка Павла Олександровича на посаду голови Донецької ОДА
  2. Бондаренка Ігоря Самійловича на посаду голови Закарпатської ОДА
  3. Бно-Айріяна Михайла Кареновича на посаду голови Київської ОДА
  4. Комарницького Віталія Мар'яновича на посаду голови Луганської ОДА
  5. Мальського Маркіяна Маркіяновича на посаду голови Львівської ОДА
  6. Андрейчикова Андрія Олександровича на посаду голови Одеської ОДА
  7. Гусєва Юрія Веніаміновича на посаду голови Херсонської ОДА
  8. Шевченка Ігоря Юрійовича на посаду голови Черкаської ОДА

Що стосується запропонованого на посаду голови Одеської ОДА Андрейчикова Андрія Олександровича, відомо, що він є керівником та засновником ТОВ "Балкер" (загтівля, переробка та експорт металобрухту).

На сайті НАПКА опублікована е-декларація кандидата на посаду глави Одеської ОДА Андрія Андрейчикова. Згідно з документом, він живе з дружиною Оленою і сином Дмитром.

Андрейчик є директором ТОВ "Балкер", основним видом діяльності якого є ліквідація уламків. Також він один із засновників ТОВ "Мисливець-2007", в якому має 9% власності. Крім того, Андрейчик володіє 30% ТОВ "Інтертелех", яке займається оптовою торгівлею.

За минулий рік він отримав дохід в розмірі понад 3,054 мільйона гривень, більша частина якого - від підприємницької діяльності. Його дружина отримала дохід у розмірі 12 830 грн. В готівки Андрейчик зберігає 1,2 млн грн, $ 110 тис., А його дружина 280 тис. Грн і $ 26 тис.

Кандидат на посаду голови ОДА задекларував квартиру в Одесі площею 69,7 кв. м, яка належить йому, а у власності його дружини три квартира в Одесі площею 64,6 кв. м, 97,9 кв. м і 48,9.

В автопарку Андрейчикова Mercedes-Benz S500L 4matic, 2012 випуску, який він купив у 2015-му, вантажівка Daf CF85.410, 2007 року в., Придбаний ним в 2016-м, ще одна вантажівка Daf FT XF 105.460, 2012 р .в. він придбав в 2017 році. Також він має три напівпричепа. Його дружина Олена володіє автомобілем Mercedes-Benz CLS500, 2005 г. в., Який вона придбала в 2017-м і катером Regal, 2006 р.в., купленим нею в 2013-му.

У самого Андрейчикова будь-яких прикрас немає, а ось його дружина їх любить: вона має годинник Jaeger-LeCoultre, який придбала за 43,6 тис. Грн, золоте кільце, інкрустоване дрібними діамантами бренду Carrera y Carrera і вартістю 29 тис. Грн. , підвіску з золота, інкрустовану дрібними діамантами цієї ж фірми (60 тис. грн) і золоті сережки з діамантами (189 000 грн).

Олена Андрейчикова задекларувала авторські права на кілька книг: "Жінки як жінки", "Залишитися будинку в понеділок", "Таємне понедельнічанье", "Акули теж займаються любов'ю" і "Шизік".