г. Ананьев, Одесская область
В УкраинеОдесса, одесская область → Щодо введення воєнного стану в Одеській області
28
нбр 2018

Щодо введення воєнного стану в Одеській області

Голова Одеської обласної державної адміністрації прокоментував введення воєнного стану в Одеській області на своїй сторонці в фєйсбук.

Сьогодні до вечора утримувався від розлогих коментарів ЗМІ, бо переконаний – про воєнний стан слід говорити зважено та по суті. 

Так, як це зробив Президент України у своєму інтерв’ю. Він чітко відповів на всі запитання. Його принципова позиція – зробити воєнний стан мінімально помітним для громадян. Тому, якщо не буде відкритого вторгнення Російської Федерації, ніякого обмеження громадянських прав не станеться. Підстав для паніки немає, масово закупати гречку та сірники не треба.

Що планується зробити в Одеській області? Є зрозумілий перелік дій. Серед них – впроваджуємо додаткові заходи з інформаційної та кібербезпеки. Приводимо в режим готовності протиповітряну оборону. Прикордонники посилюють охорону державного кордону.

Що робити НЕ будемо? Точно не плануємо конфіскацію авто та іншої власності, примусову трудову повинність чи поселення військових у квартирах цивільних.

Одеська обласна державна адміністрація надалі забезпечує стабільну життєдіяльність регіону. Можу завірити мешканців, що зроблю усе можливе, аби вони продовжували жити своїм звичним життям.

Працюємо за планом. Авведення воєнного стану – це превентивний захід, який дає можливість більш ефективно відреагувати на російську загрозу і не втрачати дорогоцінний час.