г. Ананьев, Одесская область
В УкраинеОдесса, одесская область → М. Саакашвілі відповів на звинувачення в використанні коштів благодійного фонду
13
нбр 2015

М. Саакашвілі відповів на звинувачення в використанні коштів благодійного фонду

М. Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook відповів на звинувачення в використанні коштів благодійного фонду на передвиборну рекламу.

"Проти нас почалася чергова брудна піар-кампанія, суть якої зводиться до того, що ми нібито витратили гроші, призначені для допомоги учасникам АТО на передвиборну рекламу. Хочу пояснити для тих, кому цікаво - фонд розвитку не є державним фондом, а створений великою групою одеських бізнесменів для розвитку Одещини, фонд не спеціалізується на допомозі ветеранам АТО, хоча це може бути одним з його багатьох завдань. З цього фонду ніколи не фінансувалися які небудь банкети, як стверджується, а кейтеринг має на увазі базове щоденне харчування для рядових співробітників одеського центру обслуговування громадян, фонд ніколи не фінансував передвиборчу рекламу, а після виборів, бізнесмени які фінансують фонд, вирішили, що варто рекламувати на всю країну позитивні перетворення в Одесі та я особисто їм за це дуже вдячний. Але найважливіше, що фонд фінансував оснащення і автомобілі для нового одеського спецназу, підпорядкованого державі і яким ми замінили приватну армію, що знаходилась раніше на службі у подільників Коломойського. Крім цього Фонд вже профінансував громадську приймальню, і в подальшому планується фінансування витрат на лікування поранених в зоні АТО.

Я дуже сподіваюся, що поки в бюджеті з'явиться більше грошей, цей фонд допоможе Одесі і в інших благих починаннях. Найцікавіше в цій історії те, хто тиражує істерично ці брехливі вигадки - місцеві засоби масової інформації, повністю контрольовані колишніми регіоналами, а нині частиною одеського керівництва БПП Солідарність, яким ми прикрили годівницю і природно, Коломойський і його канали. Коли справа стосується боротьби проти змін і прогресу, вони швидко з'являються. Я впевнений, що деолігархізація реально просунеться і БПП, яку я вважаю дуже перспективною партією і де багато моїх друзів, теж до кінця очиститься від обтяжливих пережитків минулого.

Ще раз хочу підкреслити, що фонд «На благо Одеси» створений не бюджетними грошима, а добровільними пожертвами Одеських бізнесменів, це не державний, а приватний фонд і вони самі вирішують на що витрачати гроші і ми як державні чиновники не можемо давати їм вказівки. Ми можемо тільки бути вдячні коли вони витрачають гроші на корисні для суспільства речі.

Діяльність фонду критикують саме ті люди, включаючи чиновників, які завжди займалися казнокрадством. Тому, не дивна така реакція з їхнього боку, так як не в їхніх інтересах реформування адміністративних та правоохоронних органів, які борються з корупцією.

Так само, оскільки телеканал Коломойського знаходиться в своєму репертуарі, то нехай нададуть мені прямий ефір, де я відповім на всю їх дезінформацію. Але думаю, що після останніх невдалих для них досвідів, їх хазяін не дозволить це зробити."