г. Ананьев, Одесская область
В УкраинеОдесса, одесская область → Спроби тиску підприємства СПМК-17 на фіскальну службу в Одеській області марні
04
апр 2017

Спроби тиску підприємства СПМК-17 на фіскальну службу в Одеській області марні

ДФС в Одеській областіСьогодні, 3 квітня 2017 року під адміністративною будівлею Головного управління ДФС в Одеській області відбулася чергова акція від імені працівників підприємства ТОВ «СПМК-17».

Від самого початку акція мала на меті виключно залякування працівників фіскальної служби - організатори нагромадили біля входу автомобільні шини, сміттєві баки та заявили про намір взяти адмінбудівлю ДФС штурмом.

Натомість, керівник фіскальної служби зустрівся з організаторами акції та представниками громадськості за «круглим столом».

Заступник керівника ТОВ «СПМК-17» Георгій Асян, не володіючи реальним станом справ, висловив вимогу про відшкодування підприємству ПДВ в сумі 11 млн.грн.

У свою чергу, Глеб Мілютін повідомив «мітингарям», що ГУ ДФС в Одеській області, в межах своєї компетенції, вчасно вжито усіх вичерпних заходів щодо відшкодування податку на додану вартість підприємству «СПМК – 17».

А саме, на адресу Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області ще 24 лютого направлено реєстр висновків про суми відшкодування податку на додану вартість ТОВ «СПМК-17» у розмірі 11,7 млн.грн.

Про це директору ТОВ «СПМК - 17» Араіку Амірханяну повідомлено офіційним листом Головного управління ДФС в Одеській області.

Таким чином з’ясувалося, що учасників акції вчергове втягнуто в оману та використано задля вирішення поза межами офіційних процедур інтересів засновників ТОВ «СПМК - 17».

Разом з тим, учасники круглого столу від громадськості заявили, що використання бюджетних коштів на ремонт доріг має відбуватися під пильним контролем, а також висловили готовність неупередженого контролю за діями як дорожників, так і ДФС.

Завершаючи зустріч, Глеб Мілютін зауважив, що підприємство так і не знайшло можливості цивілізованого діалогу, але подібні акції тиску і надалі не пройдуть.