г. Ананьев, Одесская область
АнаньевАнаньев сегодня → Потрібно повернути місцевій поліції належну структуру та чисельність
11
янв 2021

Потрібно повернути місцевій поліції належну структуру та чисельність

Юрій Тіщенко

Практично кожен день приносить нові і неприємні «сюрпризи», які ставлять перед керівництвом громади додаткові виклики – цього разу вже з боку головного управління Національної поліції. Зокрема, згідно з останніми повідомленнями наше, Ананьївське відділення поліції перетворили з відділення на сектор поліцейської діяльності! Як в такій ситуації керівництво нацполіції розраховує на підтримання правопорядку в міській громаді, залишивши з 60 співробітників правоохоронних органів лише 30 – незрозуміло. Подібна з нами ситуація ще в Саврані, Южному та Фонтанці. Але ж хіба можна співставляти такі різні громади, з різною кількістю населення?!

Хочу зауважити, що це факт кричущий та мимоволі змушує замислитися чи нацполіція, дійсно, з народом. Сьогодні на півночі Одещини усього три таких великих міських громади – Подільська, Балтська та наша, Ананьївська. І ось – цей прикрий факт з утворенням сектору… На мою думку, таке скорочення кадрового складу поліції лише сприятиме погіршенню криміногенної ситуації в громаді. Було складно поліціянтам раніше, а тепер – і поготів.

З яких міркувань автори цієї новації виходили – незрозуміло, адже навіть в Кривому озері залишили відділення, а в Любашівці – відділ.

Зі свого боку мав неодноразові зустрічі з керівництвом ГУ НП, під час яких доводив необхідність збереження Ананьївського відділення поліції, важливість призначення його керівником місцевого жителя, який би знав специфіку району. Натомість маємо протилежний результат – з відділення зробили сектор, а керівником призначили чужу людину.

З огляду на ситуацію, що склалася, хочу повідомити громадськість про усіляке відстоювання інтересів Ананьївської громади та повернення нашій поліції належних потужностей. Вже є попередня домовленість з головою Долинської громади Дмитром Церною, який так само, як і я глибоко обурений нинішнім станом речей. Маємо намір найближчим часом відвідати голову Національної поліції та домогтися повернути місцевій поліції належну структуру та чисельність.

Не можна в такі складні часи послабляти функції правоохоронних органів такими непродуманими кроками!

Юрій Тіщенко