г. Ананьев, Одесская область
Соцстрах → Оздоровлення дітей, застрахованих осіб в літку 2012 року
25
май 2012
автор: Ананьевский ФССН

Оздоровлення дітей, застрахованих осіб в літку 2012 року

        Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей, батьки яких працюють на умовах трудового договору, у дитячих закладах оздоровлення за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого Постановою правління Фонду від 25.02.2009 року № 17 Ананьївською  міжрайонною   виконавчою дирекцією Фонду  соціального  страхування  з  тимчасової   втрати працездатності на стадії завершення проводиться робота по збору заявок на путівки до дитячих  оздоровчих  закладів  від підприємств, установ різної форми власності.

        Згідно з пунктом 3.6 вказаного порядку путівка надається батькам дітей, що   працюють  на  умовах   трудового  договору  з  частковою оплатою  у   розмірі   10%  її   вартості  / до 300 гривень за   21 день перебування / Дитина  за  заявою  батьків  може перебувати в оздо- ровчому таборі від 18 днів до 21 дня, відповідно попередньо доплата батьків за 18 днів перебування складатиме 280 гривень.

       Оздоровлення дітей провадитеметься в оздоровчих таборах вищої та І категорії Одеського регіону – м. Одеса, м. Южний, м. Іллічівськ, Кароліно – Бугаз, Затока, Сергеєвка Білгород – Дністровського району.

         Попередні терміни заїздів:

         І зміна – з 22 червня 2012 року

        ІІ зміна – з 16 липня 2012 року

       ІІІ зміна – з 09 серпня 2012 року

        На виконання розпорядження голови Одеської обласної адміністрації Е. Матвійчука вирішується питання централізованої доставки дітей до закладів оздоровлення.

        У зв’язку з вищеозначеним керівникам підпрємтсв, уповноваженим комісій по соціальному страхуванню необхідно в термін до 05 червня 2012 року надати заявку згідно встановленого зразка до Ананьївської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Детальну інформацію можна отримати за телефонувавши: м. Ананьїв – 2-33-70; 2-31-59,   с.м.т. Любашівка 2-13-61

          Директор МРВД Фонду СС з ТВП                    М.О.Домбровський