г. Ананьев, Одесская область
→ Самоорганізація людей та залучення їх до охорони громадського порядку спільно з працівниками міліції - необхідність для забезпечення правопорядку
15
мар 2014
автор: Ананьївське відділення поліції

Самоорганізація людей та залучення їх до охорони громадського порядку спільно з працівниками міліції - необхідність для забезпечення правопорядку

З метою покращення організації охорони громадського порядку існує практика залучення до цієї роботи громадських формувань недержавних охоронних структур. В сьогоднішніх умовах загострення суспільної політичної ситуації в державі залучення представників громадських формувань є найбільш ефективним фактором для її стабілізації.

На підставі рішення узгоджувальної наради Міністерства внутрішніх справ пропонуємо всім громадським активістам самооборони Ананьївського району прийняти участь в охороні громадського порядку та чергуванні у Ананьївському РВ ГУМВС для реагування на повідомлення громадян про правопорушення.

Звертаючись до місцевих загонів самооборони, які самоутворилися під час політичної кризи, слід зазначити, що з метою налагодження співпраці, пропонуємо переформатувати Вашу діяльність в рамках Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» № 1835-III від 22.06 2000 року. Так, особи, які виявляють бажання прийняти участь в охороні правопорядку, можуть об’єднуватись у громадські формування, рішення про створення яких приймаються на загальних зборах громадян. Членами громадського формування можуть бути громадяни України, які досягли 18-річного віку, позитивно зарекомендували себе в навчанні, роботі й за місцем проживання та здатні за своїми діловими, моральними якостями і станом здоров'я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов’язання. При цьому склад зазначеного формування повинен бути не менше 10 осіб.

Для координування дій під час охорони правопорядку, Вам необхідно звернутись до Ананьївського районного відділу, для прийняття участі у інструктажах правоохоронців перед заступанням на службу та набуття необхідних знань щодо першочергових дій при ОГП.

Шановні мешканці Ананьївщини! Закликаємо Вас спільними зусиллями забезпечити правопорядок в нашому районі, не допустити мародерства та протиправних посягань на майно громадян. Крім того, наголошуємо на поверненні зброї отриманої незаконним шляхом задля уникнення поранень та кровопролиття серед населення.

Лише мирне співіснування міліціонерів і народу допоможе забезпечити правопорядок на рідній землі.

Ананьївський РВ ГУМВС України в Одеській області