г. Ананьев, Одесская область
Разное → Новітня українська школа виховує дегенератів
16
сен 2019

Новітня українська школа виховує дегенератів

Новітня школа

Свіжа преса повідомляє: «Своїми основними завданнями на посаді глави міністерства Новосад зазначила реформу української школи, яка, на її думку, полягає в культивуванні творчих здібностей дітей і їх відчуття власної суб'єктності».

Цитата Новосад: «Українська школа, на жаль, перейняла негативи радянської системи. Вона дуже часто побудована на страху, що пронизує всі взаємини: вчителz-учня, вчителя-директора, директора-батьків. Якщо ми не заберемо цей страх, який сковує творчий потенціал і здатність до діалогу, то говорити про успішних громадян ми не зможемо»

ВИСНОВОК: очевидно, «молодої реформаторші» невтямки, що горезвісна «радянська школа» будувалася за зразком класичної гімназії царських часів (сильно спрощеної, вульгаризованої та стандартизованої, але все ж таки). Її випускники формували цілісну картину світу і були озброєні фундаментальними знаннями, необхідними для навчання у ВНЗ та подальшої роботи. Все це було результатом не тільки вдалих навчальних програм, а й жорсткої дисципліни. До речі, в царські часи, в тих самих гімназіях, з яких виходили поети срібного століття, винахідники вертольотів, паровозів і т.д., учнів били різками за неуспішність. І це було правильно. У віці з 7 по 17 років, дитина не здатна адекватно оцінювати необхідність знань і її потрібно змушувати вчитися.
Якщо цього не робити і виховувати «творчі здібності та суб'єктність» (читай: «формувати примхливого неука і недотрогу»), дітлахи будуть рости дегенератами і максимум на що вони будуть здатні на піку такої «системи освіти» - це «творчо» малювати гівном на стінах.

Данило Богатирьов