г. Ананьев, Одесская область
В Украине → Звернення про призначення на посаду Генерального прокурора України Горбатюка Сергія Вікторовича
25
мар 2016

Звернення про призначення на посаду Генерального прокурора України Горбатюка Сергія Вікторовича

текст петиції:  про призначення на посаду Генерального прокурора України Горбатюка Сергія Вікторовича

Після Революції Гідності Україна вже змінила трьох Генеральних прокурорів України. Жоден з них не викликав довіри у суспільства. Жоден не зміг належним чином організувати діяльність органів прокуратури. Жоден не наблизив реформування системи прокуратури. Кожен саботував розслідування злочинів проти учасників протестів в період Революції Гідності. Жодного з них не було призначено прозоро. Всі Генеральні прокурори України були вимушені піти під примусом громадськості. Так не може продовжуватись. Генеральний прокурор України – не та посада, якою можна торгувати в політичних іграх, обираючи краще з гіршого.

Ми вважаємо, що вихід є. Потрібно подати на розгляд парламенту і проголосувати кандидата, який своєю роботою вже довів, що має честь, гідність і стоїть на сторожі закону. Мова йде про Сергія Вікторовича Горбатюка, який з самого початку активно включився в розслідування справ Небесної Сотні, а згодом очолив Управління спеціальних розслідувань ГСУ ГПУ, і керує розслідуванням всіх кримінальних проваджень, у злочинах проти учасників Революції Гідності та злочинах високопосадовців.

То ж виносимо на публічне обговорення кандидатуру Сергія Вікторовича Горбатюка на посаду Генерального прокурора України.

Від свого імені повідомляємо – ми бажаємо і підтримуємо призначення Сергія Вікторовича Горбатюка на посаду Генерального Прокурора України.

ПРОСИМО:

Внести до Верховної Ради України письмове подання про надання згоди на призначення на посаду Генерального прокурора України Горбатюка Сергія Вікторовича.

ГО "Адвокатська дорадча група"

ГО«Родина Героїв Небесної Сотні»

Ініціативна група постраждалих/поранених на Майдані

Підписатись під зверненням