г. Ананьев, Одесская область
→ Правоохоронці з черговим візитом навідалися до учнів десятого класу Ананьївської школи-інтернату (ФОТО)
13
апр 2017
автор: Ананьївське відділення поліції

Правоохоронці з черговим візитом навідалися до учнів десятого класу Ананьївської школи-інтернату (ФОТО)

Мета зустрічі – вивчення Кримінального кодексу України, попередження злочинності серед молоді та вплив соціальних мереж на психологічний стан й необдумані вчинки підлітків.

Для розкриття даної тематики за запрошенням вчителя школи Олега Климчука на урок правознавства завітали старший інспектор ювенальної превенції Володимир Балакан та слідчий Оксана Волочан.

Правоохоронці ознайомили присутніх з основною термінологією кримінального права. Активну участь учні прийняли в обговоренні питання попередження злочинності та визначення кваліфікації правопорушення згідно чинного законодавства.

 

Подивившись документальний фільм «Дитяча злочинність», юнаки обговорювали й аналізували види покарань за аналогічні злочини в інших країнах та в нашій державі.

Старший інспектор ювенальної превенції розповів учням про вплив соціальних мереж на психологічний стан дітей. Окремо зупинились на небезпеці участі в «суїцидальних» групах соцмереж.

«Вихованці інтернату не заперечували, що чули про небезпечні групи в соціальних мережах та погодились з тим, що не слід вступати до вказаних співтовариств, адже інтернет у даному контексті несе зло і може налаштувати на негатив, ввести в депресію та спровокувати людину на необдумані вчинки, що призводять до сумних наслідків», – підкреслив Володимир Балакан.

https://od.npu.gov.ua/uk/publish/article/375806