г. Ананьев, Одесская область
Разное → Останні новини - Всім дякуємо - допобачення.
19
фев 2015

Останні новини - Всім дякуємо - допобачення.

Остання новина. Всім дякуємо - допобачення. США відмовляється поставляти в Україну летальну зброю. Даний факт говорить про те, що Штати та Європа вирішили залишити Україну один на один у протистоянні з Росією, а фактично злити.

Навіть цукерка у вигляді фінансової допомоги в обмін на реформи не зацікавила нинішню українську владу та не спонукала до перетворень в державі. До речі, нічого дивного в цьому не має. Фактично влада залишилась такою як і була: олігархічна, брехлива, воровита, безпринципна, безсовісна. Ті самі обличчя тільки під іншими пропагандистськими гаслами. Особливо це кидається в очі на місцевому рівні. Невже такі як Порошенко, Яценюк, Ляшко, Кличко та інші, керівники місцевого рівню до цього не були при владі? Їх всіх винесла на політичний Олімп система, яка існувала при Януковичі та до Януковича. Основна проблема в тому, що ці люди не мають ніяких причин ламати цю систему, яка їх годує, та дає можливість «розводити лохів».

Справа в тому, що Захід зрозумів, що в Україні кардинальних змін не передбачається, а відповідно не буде суспільного договору, який влаштує абсолютну більшість. Постійна соціальна напруга в будь-яку хвилину може кардинально змінити геополітичний вектор держави. Так навіщо підтримувати те, що не має внутрішньої рівноваги?

Можна припустити, що їхні аналітики прийшли до висновку – найбільш раціональним в даної ситуації для них викреслити Україну з числа суб’єктів зовнішньої політики. США та Європа дали чітко зрозуміти, що майбутнє України тільки в руках українців.  Реальної допомоги не буде.

Остаточно стало зрозуміло те, що Захід погодився з претензіями Росії на включення України до її геополітичної зони тотального контролю.

Але не все так просто. Росія до цього часу не планувала підкорити всю Україну. В її плани входило розчленування. Передбачалось, що під російський контроль відійде лише лівобережна Україна, включаючи південні області. Для цього навіть термін відповідний вигадали – Новоросія. Передбачалось, що інша частина перейде під протекторат США. Але США не стало включатись до цієї геополітичної гри, тому що не бачить в цьому регіоні будь якого серйозного інтересу.

Тепер Росія стоїть перед вибором, або обмежитись захватом Криму та зомбованого Донбасу, або далі вже відкрито вести загарбницьку війну для окупації всієї території України.

Єдине що може зберегти Україну, як державу, це тільки абсолютна підтримка всього населення. А така підтримка може відновитися тільки після того як громадяни відчують реальні зміни на краще.