г. Ананьев, Одесская область
Разное → Глазьєв розкрив, хто стоїть за Пандемією – щоб строєм ходили
16
нбр 2020

Глазьєв розкрив, хто стоїть за Пандемією – щоб строєм ходили

Сергей Глазьев (фото с интернета)

 

Екс-радник президента РФ Сергій Глазьєв розповів, хто стоїть за пандемією коронавирусной інфекції. За словами академіка РАН, пандемічний криза розгортається за сценарієм «Lockstep», за яким стоїть американський олігархат, а сформульований він був десятиліття тому в відомій доповіді фонду Рокфеллера. Принцип «ходити строєм» нагадує реакцію влади різних країн на пандемію, коли практично все населення держави ходить строєм, по дозволеним зонам в дозволений час. І все це відбувається буквально на добровільній основі, а не по тому, що США їм вказали. Більш того, іронією долі став той факт, що північноамериканська держава виявилася однією з найголовніших жертв COVID-19, і ходить в тому ж строю.

Економіст зазначив, що Фонд Рокфеллера - це недержавна організація, керована інтересами виключно фінансових олігархів. З чого експерт робить висновок, що розроблені там сценарії і потім прийняті рішення не робляться в інтересах США, а лише в інтересах власників Фонду.

«Вони [сценарії, сюжетні лінії на практиці] робляться в інтересах посилення впливу американської владної фінансової еліти, утримання ними позицій, як в США, так в світі», - заявив Сергій Глазьєв.

розроблені там сценарії і потім прийняті рішення не робляться в інтересах США, а лише в інтересах власників Фонду

Економіст розповів, як передбачувано діють влади всіх країн світу. Вони змушені обмежити свободу населення, страждає економіка, щоб покрити дефіцит, влада змушена позичати гроші у американських олігархів. Глазьєв переконаний, що провідні банківські клани Сполучених Штатів визначають політику ФРС. І вони створили неможливе - здули фінансовий міхур в обсягу 30 трлн доларів.

«Сума просто гігантська. Вона випарувалася, і ні у кого не виникло ніяких питань, тому що всі були зайняті нав'язаним їм порятунком людства », - повідомив професор.

З іншого боку, всі інші країни ходять по лінійці, американські олігархи завели їх в боргову прірву і пропонують свої гроші на матеріальне забезпечення держвидатків, пов'язаних з коронавирусной інфекцією. Причому сам Трамп і його адміністрація догодили в ту ж пастку, займаючи під соціальне забезпечення неймовірні кошти. В результаті вийшли на дефіцит бюджету 30%, якого навіть під час Другої світової війни не було.

Ніл ПРОТАСОВ