г. Ананьев, Одесская область
Разное → Чому «білу» Америку ставлять на коліна та чим все це скінчиться
04
июн 2020

Чому «білу» Америку ставлять на коліна та чим все це скінчиться

білу америку ставлять на коліна

Це древній та дуже символічний жест - людина стоїть на колінах. Символізує він приниження та повну покірність.

Стоїть на колінах людини можна пороти, а можна відрубати йому голову. В архаїчній кримінальної культурі не встати на коліна, підкоряючись чиїйсь волі, вважається дуже важливим. Існує навіть сакральна татуювання - восьмикінечні зірки на колінних чашечках. Сумніваюся, що в США до цього жесту відносяться якось по-іншому. Всі все прекрасно розуміють - і ті, хто ставить і ті, хто встає. Одна категорія громадян США ставить на коліна іншу категорію, чітко за кольором шкіри. Офіційно, в американських ЗМІ, ця процедура подається як «боротьба з расизмом» і нікого не бентежить, що одна раса принижує іншу. Співвідношення білих і негрів в США приблизно 72,4% до 12,6%, за даними 2010 року.

Ви вибачте, звичайно, але слово негр повністю відповідає всім лексичним нормам українськоїї мови, тому я його вживатиму. А в США, нехай стоять на колінах та не вживають. Розплачуються за гріхи предків. Ще іспанців, голландців і англійців треба поставити - вони негрів купували в Африці та продавали в Америку. І французів, звичайно. Взагалі, всю Європу.

Штати більше не будуть колишніми. Тому що таке не забувається. Це не справедливо. Якщо хочеться запитати за рабство - вимагайте з нащадків старих англосаксонських прізвищ, які розбагатіли з рабської праці на плантаціях. Якщо такі ще знайдуться в США, та ви не боїтеся до них підступитися.

А нащадок бідної ірландської родини, яка втекла за океан від голоду, він щось в чому винен? У тому, що білий?

Чи не впарюють нам під виглядом «боротьби з расизмом» натуральне расове протистояння? Чи не зламався той самий горезвісний американський «плавильний котел»? За всіма ознаками - так, не витримав. Бульйон толерантності прокис і пішов смердючими бульбашками. Відкриваєш будь-який пошуковик, набираєш два слова «на коліна» та дивишся, кого сьогодні в США негри на коліна поставили. Тут і поліція, і військові і просто перехожі. Білі неграм черевики цілують або сміття за ними підбирають.

Мені в цьому радісному калейдоскопі расових принижень, не вистачає роликів з тими білими, які відмовилися ставати на коліна. Знаєте, чому? Допускаю, що їх забили на місці зйомки, вимкнувши камеру в телефоні. Ні, можна припустити, що вибачилися та пішли далі: шукати більш поступливого та винного білого, але ви самі в це вірите? Який варіант більш реальний для сьогоднішніх США?

Не знаю, може прокинуться якісь поважні негри та скажуть з телевізора на всю Америку: «Ей, вейт бро, чото ми якось перегнули з цією постановкою на коліна. У нас же одна країна, ми її разом будували - факт. І в Нормандії висаджувалися і на Окінаві, в джунглях В'єтнаму прикривали один одного. Вибач, не тримай зла, давай все забудемо - рабство і коліна? ».

Але, не буде такого. Я бачив, як закручується маховик війни - кілька разів бачив. Його варто тільки зрушити з місця та зупинити вже неможливо.

Другий великий експеримент зі створення однієї країни для людей абсолютно різних рас закінчився провалом до США. У ПАР, під натиском всього «цивілізованого людства» ліквідували систему співіснування білих та негрів під назвою «апартеїд». Не дуже справедливу, але працюючу. І ПАР, найуспішніша країна Чорного континенту, скоро наздожене бідну Ефіопію за рівнем життя та ВВП. У своєму русі на дно.

У США спроба надати всім расам рівні права, швидко, всього за 40 років, виродилася в систему «зворотної дискримінації» більшості меншістю і лютий расизм з іншим знаком. Зараз США в останній стадії - на порозі громадянської расової війни. Колоніальної Європі приготуватися.