г. Ананьев, Одесская область

А якщо у складі сім’ї немає інваліда і члени сім’ї відмовляються від сплати вартості одержаного автомобіля?

Ответов: 1
 1. новости Ананьева | 2012-07-21 в 14:55:21

  У цьому разі автомобіль повертається (вилучається) головному управлінню праці та соціальної політики або управлінню виконавчої дирекції у повному комплекті.

  Якщо померлий інвалід був забезпечений автомобілем на пільгових умовах (за 7 або 30 відсотків вартості), спадкоємцю інваліда за його заявою повертається сума, що була сплачена інвалідом за автомобіль, з урахуванням фактичного ступеня зношення автомобіля, але не більше ніж сума, обчислена головним управлінням соціального захисту або управлінням виконавчої дирекції виходячи із ступеня зношення автомобіля.

  Інвалід, який забезпечується автомобілем, що був у користуванні, на пільгових умовах (за 7 або 30 відсотків вартості), сплачує за автомобіль суму з урахуванням фактичного ступеня його зношення.

  Вилучення автомобіля, отриманого інвалідом, законним представником недієздатного інваліда, дитини-інваліда здійснюється відповідними органами державної виконавчої служби за рішенням суду відповідно до подання головного управління соціального захисту або управління виконавчої дирекції.

  Спори про частку в спільній власності членів сім'ї щодо автомобіля або суми, сплаченої за нього, вирішуються в судовому порядку.

Если Вы хотите предоставить свой вариант ответа, Вам необходимо Авторизоваться