102 Інформує → Є зброя - здайте добровільно
автор: Ананьївське відділення поліції

Є зброя - здайте добровільно

  836  

 

Протягом листопада 2013 року на території України Міністерством внутрішніх справ проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та пристроїв.

Ананьївський райвідділ міліції звертається до всіх жителів району: якщо у Вас є щось із вищепереліченого, здайте добровільно. У цьому випадку ви звільняєтесь від відповідальності за незаконне зберігання зброї.

До уваги громадян: у разі, якщо зброю буде виявлено і вилучено працівниками міліції, то її власників буде притягнуто до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Мисливські гладкоствольні рушниці, в яких номер частин і механізмів не відповідають єдиному заводському номеру, тобто є збірними, назад не повертаються і підлягають знищенню.

Гладкоствольну вогнепальну зброю, не зареєстровану в законному порядку, після здачі її в міліцію для відповідної перевірки, при бажанні і після збору необхідних документів, може бути зареєстровано на ім`я власника. Так,  у травні 2013 року, під час проведення аналогічного місячника, семеро мешканців Ананьївського району оформили в законному порядку знайдені мисливські рушниці.

З усіх питань здачі зброї, боєприпасів та вибухівки звертайтесь у райвідділ міліції (цілодобово) за адресою: м.Ананьїв, вул.Незалежності, 41, або телефонуйте 102 чи 2-12-04

 

 

Ігор Лещенко,

начальник Ананьївського РВ ГУ МВС України в Одеській області, полковник міліції